Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Külföldre akarok menni terhess...

Külföldre akarok menni terhességmegszakításra, mert egészségügyi okok miatt nem engedi az orvosom most megcsinálni a műtétet, de utána már kicsúszom. Véleményeket írnátok nekem a gynmed klinikáról?

Figyelt kérdés
Minden papirom megvan, ami kell a terhességmegszakításhoz.

2018. máj. 22. 09:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
de ha itthon nem engedik meg, akkor kint miért engednék meg?
2018. máj. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
Ott a pont az 1-esnél. Ha egészségügyi ok kizárja (el nem tudom képzelni, mi zárná ki, az eü-i állapot inkább indokolni szokta), kint se végzik el.
2018. máj. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nemrég volt a vesémmel gond, de azt nondtak a babat nem veszelyezteti, es most az orvos megis azt mondja hogy emiatt nem akarja megszakítani mert még a vesémnek baja van.

De ha ettől eltekintünk írnátok véleményemet kérlek.

2018. máj. 22. 09:42
 4/22 anonim ***** válasza:
35%

Hát ha ettől eltekintünk akkor itthon és külföldön is megcsinálják, max leáll a veséd.


Nem tudom, hogy mennyire komoly a dolog. Amúgy szerintem kint megkérdezik, hogy van-e bármilyen orvosi problémád, és ott hazudhatsz.


DE SZERINTEM NE!!!!! azért ez eléggé veszélyes tud lenni.

2018. máj. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Hát,annyi hogy nagyon be volt

gyulladva egy másfél hete, korhazban is voltam vele. Azóta el vannak intézve a papirok, de az orvos a múlthéten azt mondta hogy nem csinálhatja meg még a vesém miatt és ma voltam vissza hozzá és most sem akarja pedig már ez a 11. hetem és már másfél hete megvan a papirom, az eredmenyeim pedig sokat javultak azóta. Ezért javasolta egy ismerősöm a külföldi dolgot.

2018. máj. 22. 09:57
 6/22 anonim ***** válasza:
36%

És mi köze a vesédnek az abortuszhoz? Elaltatnak, kikaparnak, mész haza. Külföldön altatás és érzéstelenítés nélkül csinálják? Vagy gondolod, hogy a lórúgásnyi hormon, amivel vetélést idéznek elő, az jobb? Az is át fog menni a veséden.

Ez így valahogy nem kerek.

2018. máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%

7-8ig külföldön van tablettás módszer, de abból már kicsúsztál.


Angliában 20x hétig el lehet vetetni, de szerintem ott egy kész vagyok ezt megcsinálni.

2018. máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Itt Magyarországon is gondolkoztam magánklinikában már.

De nem tudom melyiket lenne érdemes megpróbálni.

2018. máj. 22. 10:02
 9/22 anonim ***** válasza:
65%

5: Na ilyen nincs.

Kész a papírod, befizetted, odamész, és az ügyeletes orvos megcsinálja. Nem dokit választasz, hanem intézményt.

Gondolom, kifutottál az időből.

2018. máj. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22%
Miért nem mentél el korábban?
2018. máj. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!