Hogy változhat meg valaki véleménye ennyire? El kell vetetnem, pedig tervezett baba volt.

Figyelt kérdés
Párom,mikor kiderült,hogy terhes vagyok,nagyon megijedt,hogy nem lesz pénzünk,stb. Azt sem engedte,hogy táppénzre menjek,pedig nehéz fizikai munkát végzek. Ma pedig annyira összevesztünk,hogy azt mondta,ő egyáltalán nem akarja ezt a babát. Egyedül nem tudom felnevelni,mit csináljak? :'(
2018. máj. 25. 18:21
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
62%

Te jobbra, o balra.


En abortuszellenes vagyok.

2018. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
82%
Hát ezt sokkal jobban át kellett volna gondolni. Nem tudom mit csinálj.
2018. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
50%

Tervezett volt, összejött, most meg kikapartatnátok. Gratulálok.

Te sem vagy okosabb mert a baba tervezéséhez az is hozzátartozik, hogy ha bármi történik, anyuka is fel tudja nevelni (ahogy oly sok anyuka teszi ezt!)


Nyilván mit csinálj? Orvos és abortusz egyeztetés. Szuper kapcsolatotok lesz ezek után de megérdemlitek.

2018. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
34%
Jaja, nem úgy alakult ahogy gondoltad, akkor abortáljunk. Logikus és etikus döntés!
2018. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem mielőtt bármit is cselekdnél, üljetek le higgadtan és beszéljétek át a dolgot. Kérdezd neg, hogy miért akadt ki ennyire/ mitől ilyedt meg? Számoljátok ki, hogy kb mennyibe kerülne a pici (havonta mennyit kellene orvosi költségekre költeni, mi az, amiről ti ketten le tudtok mondani a baba érdekében). A legutolsó lépés legyen az abortusz! ( amit valójában nem értek, mert ha mindketten akartátok, akkor tudtátok, hogy plusz költséggel és energiával jár egy gyerek)

Reméljük, hogy párod csak bepánikolt a hirtelen jött változástól! Hanyadik héten vagy?

2018. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
51%
Sajnálom, hogy így alakult. Ha egyedül nem tudod felnevelni, vagy el kell vetetned, vagy szülés után örökbe kell adnod. Más opció nem igazán van.
2018. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
38%

Hihetetlen, hogy valaki a pénz miatt veteti el a gyerekét, ami benne nő. Ezelőtt 40 évvel SOKKAL rosszabb anyagi körülmények között éltek az emberek és mégis megszülettünk. A háborút ne is említsem.


Mondjuk ha iphone-ra kell a pénz, akkor én se a gyereket választanám.

2018. máj. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
84%

Én nem vagyok abortuszellenes.


Az viszont világos, hogy ennek a pasinak mennie kell. Bántalmazó, elnyomó kapcsolatban élsz, mi az, hogy nem "engedte", hogy táppénzre menj?! Ilyen nincs. Teszed, amit jónak látsz.


Nem verted át, a gyerek tervezett. Azt csinálod, hogy leülsz magaddal és átgondolod: fontosabb-e ennek a jellembajnoknak a kis hisztije, mint a tervezett gyermeked élete.


Ha a pasid a fontosabb, abortusz.

Ha a tervezett gyereked, akkor a sarkadra állsz. Pasi kirúg, gyerektartás a bíróságon kikényszerít és minden lehető támogatás megszerzése mindenkitől, amit csak lehet.

2018. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező rossz helyre írtál, itt csak a sok b*unkó, abortuszellenes fröcsögését fogod kapni, akik azon vannak, hogy jól belerúghassanak a másikba.

Igazából döntésparti vagyok, se ellene, se mellette nem vagyok az abortusznak. Nehez helyzetben vagy, hisz tervezett gyerek és nem volt arról szó mostanáig, hogy a párod kihátrálna. Ra nem kényszerítheted a gyereket, ha nem akarja, akkor nem akarja. Ha mindenképp meg akarod tartani, akkor készülj fel, hogy egyedülálló anya leszel. Bár azt írtad egyedül nem tudod eltartani, úgy hogy ezzel tulajdonképpen azt az opciót, hogy megtartsd el is vetetted. Bár megértelek, én se tartanék meg úgy gyereket, hogy tisztában vagyok vele, hogy nem lesz pénzem felnevelni. Na meg tudatosan semmiképp nem lennék egyedülálló anya. Ha menetközben úgy alakul, hát az már sajnos keso bánat, viszont most még van mód ennek elkerülésére azzal, hogy nem vállalod a gyereket, hanem keresel egy olyan férfit, aki valóban szeretne gyereket és kitart melletted. A kapcsolatotok szerintem így is-úgy is véget ér. Mérlegeld a dolgot, de ha valóban nem tudod egyedül felnevelni, akkor én az abortuszt választanám. Ha egyszer nincs miből felnevelni, akkor ez van. Felelőtlenség nulla anyagi háttérrel gyereket vállalni!

2018. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
46%

Ha tervezett volt es most meg teljesen maskepp nyilatkozik akkor nyilvan csak beijedt alapbol ettol az egesz dologtol. Szerintem egyertelmu, a penz csak urugy szerintem. Gondolom nem szamitott ra hogy ilyen “hamar”, bar nem tudom miota probalkoztatok de ugye manapsag altalaban sok parnak ez elegge nehezkesen megy.

Hagyj neki idot majd lehiggad.

Hany hetes vagy?

2018. máj. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!