Mit tegyek ha az exem azt akarja, hogy elvetessem a gyereket?

Figyelt kérdés
Magamra erőltettem a házasságot, terhességet bebeszéltem magamnak, hogy boldog vagyok. De megismertem a barátnőmet és borítottam érte a házasságom. Az exem nem képes ezt elfogadni zaklat, hogy vetessem el a magzatot. Azért mert a gyerek életét tönkreteszem azzal hogy egy nővel élek, és azt mondja, hogy megkeseríti az életem. Mit csináljak? Tényleg szörnyű élete lesz miattam? Nem szándékosan vertem át az exemet, csak a családomnak,társadalomnak akartam megfelelni. 36/N
2018. máj. 29. 18:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
63%
Húúúúha ez nagyon nehéz ügy. Én biztosan nem ölném meg emiatt a gyermekem, főleg nem 36 évesen. Nem lesz könnyű, sem az apának, sem a gyereknek, sem neked.. De hát ez van, mindig vannak érdekes helyzetek. Mit tegyél? Szüld meg a gyereket, és legyél boldog (szerintem)
2018. máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
36%

Eldöntöd hogy egyedül is vállalod e vagy nem

De egyébként ha megszületik bíróságon pereld be apaságiért

2018. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
68%

Nem, a gyerek eletet nem azzal teszed tönkre, higy egy novel élsz, hanem azzal, higy a volt ferjedet apává teszed akarata ellenére.

Utolsó, nem kell apasági. Házasok voltak, alapból a nevére kerul a gyerek. Sot, mint szülőnek pomtnugyanolyan joga kész hozza, mint a kérdezőnek, tehát gyermekelhelyezési per lesz szükséges.

2018. máj. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Szegény Ross..
2018. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
34%
Kit érdekel az exed? Azt a kérdés te mit akarsz. Akarsz gyereket? Tartsd meg, sok boldogságot. Nem akarsz gyereket? Akkor vetesd el, lépj túl az életednek ezen szakaszán és élj úgy ahogy neked jól esik.
2018. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
69%

Akkor van ciki amikor a gyereket az apjának ítélik.

Nagy kopp.

2018. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
87%
Kamuszagot érzek. Ha még elvetethető az a gyerek, akkor kicsit túl gyors a terhesség magára erőltetése, a barátnő megismerése, a házasság borítása, meg az ex követelőzése között. A fogalmazás is inkább tinié, mint felnőtt nőé. És igen, ez egy rész a Jóbarátokban.
2018. máj. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
44%
Mit csinálj? Semmit. Legyetek boldogok. Nem értem, miért ilyen tabu meg szégyellni való a biszexualitás/leszbikusság. Nem, nem teszi tönkre a gyereket az, ha két egynemű szülője van, ezt kutatásokkal is kimutatták. Sok boldogságot a babához.
2018. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
13%

Gyerek te tested resze joGod van rola donteni

Szuleszno meg ket anya szuper

Az ex meg majd fizet es elviheti 2 hetente

2018. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
14%
Az exed már csak ex. Bármit is akar, Te döntesz. Te viseled a következményeket is, az abortusz utáni testi és főleg lelki szenvedést, ami elkísér egész életeden át. Vagy a szülői létet minden könnyű és nehéz szépségével együtt.
2018. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!