Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ahol a férfi akarta a magzatot...

Ahol a férfi akarta a magzatot, a nő viszonyt nem, ott az abortusz után hogy alakult a kapcsolat? Képesek voltatok ezen túljutni?

Figyelt kérdés
Sajnos ez a helyzet állt elő. Terhes lettem, a barátom viszont azt mondta, hogy ő szeretné a babát... Csütörtökön leültünk beszélni erről, én elmondtam, hogy teljesen biztos vagyok abban, hogy nem akarok szülni, nem akarok anya lenni. Nem egyezett a véleményünk, és én mondtam ki, hogy legyen vége akkor ennek közöttünk. Viszont ma keresett, hogy találkozzunk, menjünk el holnap ebédelni, csináljunk valamit. Hiányzom neki, az elmúlt 4-5 hónapban szinte naponta együtt voltunk. De félek, hogy ezt nem élné túl a kapcsolatunk...
2018. jún. 2. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, vagy túléli, vagy nem, ez csak akkor derül ki, ha megpróbáljátok. Találkozz vele, és rögvest ki fog derülni, hogy valójában te hiányzol neki, vagy csak a döntésedben akar befolyásolni.
2018. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Azt se élné túl a kapcsolat, ha hagynád magad rábeszélni. A férfi könnyen akarja, alig van vele dolga, mindennel a nő szív, terhesség, szülés, szoptatás, kialvatlanság, munkából kiesés, eldeformálódott test, terhesség miatti (alatti) aranyér, meglazult záróizmok, és a többi nyalánkság. Neki meg annyi dolga van, hogy fogadja a gratulációkat, és néha nagy kegyesen besegít(!) mert hát ő dolgozik, neki reggel kelnie kell. Szóval ha nem akarod tiszta szívedből a gyereket, akkor nehogy egy kapcsolat életben tartása miatt vállald, mert aza kapcsolat mindenképp halálra van ítèlve.
2018. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

Én olyat ismerek, ahol a nő kiábrándult a párjábol, szakitani akart, de még nem mondta el, a párja érezte ezért "véletlen"összehozott neki egy babát hátha azzal megfogja, dehát nem.

A lány abortuszra ment és szakitott is később.


Szoval ha alapbol jo egy kapcsolat egyébként, akkor tuljutnak.


De minek olyannal egyáltalán foglalkozni akitől a gyereket is elvetetik, ugy hogy akarná a másik fél, én nem értem.

2018. jún. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Hát ez nehéz kérdés.. nekünk van egy közös kislányunk és most besikerült egy újabb, a helyzet ugyanaz a párom szeretné én viszont nem.. és ahogy írták is elöttem igenis hadd döntsem el én mit bírok bevállalni hiszen ez nekem lesz leginkább kötöttség az elkövetkező években.. nekem már van időpontom. Nem mondom, hogy nem zördülünk még mindíg össze rajta de azt gondolom túljutunk ezen hiszen meg kell értenie, h jelenleg nekem nem fér bele az életembe újabb baba.. majd meglátjuk utána hogyan viszonyulunk egymáshoz.
2018. jún. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%

Ismerősöméknél így volt mire a nő hazajött a műtétről, össze volt pakolva a cucca és a férfi már hívta a nő szüleit hogy pakoljanak el onnan.


Bár itt a férfi megmondta ezt előre, de a nő utána vergődött és minden szemétnek lehordta szegényt.

2018. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
"Bár itt a férfi megmondta ezt előre, de a nő utána vergődött és minden szemétnek lehordta szegényt." - bizony, a nőnek meg joga van véleményt alkotni egy olyan "társról", akiről kiderült, hogy egy embrió fontosabb neki, a társánál. Ez már csak így működik. (legalább még idejekorán megszabadult tőle)
2018. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

Ajánlom:


Abortuszod volt valamikor régen?

Még mindig zavar?

Nem vagy egyedül, és van rá orvosság.


Gyógyulhat a fájdalom, bűntudat, félelmek, az alvászavarok, depresszió,a kapcsolati nehézségek, az alacsony önértékelés.

Egy hétvége, ami visszahozza a fényt az életedbe:

2018.ápr.12-15-ig vagy szept.27-30-ig Máriabesnyőn.


Szeretettel vár: Kovácsné Treer Mária, mentálhigiénés lelkigondozó, Kovács Ferenc diakónus


Honlap: www.abortusz-nefeljnemitellekel.hu


A rendszeres vallásgyakorlat nem feltétele a részvételnek.

2018. jún. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%

bizony, a nőnek meg joga van véleményt alkotni egy olyan "társról", akiről kiderült, hogy egy embrió fontosabb neki, a társánál. Ez már csak így működik. (legalább még idejekorán megszabadult tőle)


Bizony, a férfi azóta is boldog hogy megszabadult egy ilyen "társtól", akinek a teste fontosabb mint a közös magzatuk. De vicces volt hogy hogy hisztizett, mindennek lehordta szegény férfit holott az egyetlen hibás a nő volt, ő rohant abortuszra. Vagy két hónapig fenyegetőzött öngyilkossággal, de megtenni sosem tette, pedig az ismerősöm mondta neki hogy hajrá:-D

2018. jún. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szakítás lesz előbb utóbb.

Ahogy ő sem várhatja el, hogy te gyereket szülj és nevelj ha te nem akarod, te sem várhatod el, hogy miattad sose legyen családja, ha erre vágyik.

El kell engednetek egymást.


Üdv

Egy tudatosan gyermekmentes nő

2018. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó, nem feltétlenül... a kérdés az, hogy mi fontosabb az illetőnek, a gyerek utáni vágy, vagy a másikkal való kapcsolata.
2018. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!