Szerintetek elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Abortuszom lesz, és nem tudom, elmondjam-e ezt a nővéremnek. Nagyon jó kapcsolatban vagyunk, mindent megosztunk egymással. De erről, úgy érzem, nem tudnék vele beszélni, ugyanis ő a férjével már évek óta próbálkozik, és nekik nem jön össze a baba. Már két sikertelen lombikon is túl vannak. Nem tudom, hogy reagálna az abortuszomra. Viszont az is nagyon rossz érzéssel tölt el, hogy titkolóznom kell előtte. Ti mit tennétek, elmondanátok?

2018. jún. 7. 09:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Én nem mondanám el.
2018. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem mondanám el.
2018. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Minek idegesíteni ?
2018. jún. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem mondanám el. Hagyjad már szegényt.
2018. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
29%
Miért nem szülöd meg? Ők is felnevelhetnék, Te is figyelemmel kísérhetnéd közelről az életét.
2018. jún. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Én sem mondanám el. Felesleges fájdalom lenne mindkettőtöknek
2018. jún. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%
Én ismerek egy ilyen testvérpárt ahol a nővérnek nem lehetett gyereke, a húga terhes lett, nem akarta megtartani, úgy volt elveteti, de végül megszülte és oda adta a nővérének. Azok meg fogták magukat és kiköltöztek, nehogy tartsa velük a kapcsolatot a húga, és nem is találkoznak emiatt. Pedig jó testvérek voltak.
2018. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nem akarom megszülni, nem érzem magam készen erre, és nem tudnék abban a tudatban élni, hogy ott él a gyerekem a város másik végén, én nem engem tart az anyjának...

Ha nem mondom el, félek, hogy akkor a titkolózásomtól megy tönkre a kapcsolatunk, tényleg mindent megbeszéltünk eddig. És nagyon jól ismer, most is sokszor kérdezgeti, miért vagyok ennyire frusztrált...

2018. jún. 7. 10:12
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell örökre titkolózni, de most ne mondd el.

Majd egyszer, ha nekik összejön, megszületik, és már nem lesz fájdalmas, hogy te elvetetted, miközben ők harcoltak érte...

Szóval elmondanám, egyszer, majd.

2018. jún. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Ne mond el.
2018. jún. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!