Megtartsam vagy elvetessem?

Figyelt kérdés

Anyagi resz: van egy sajat lakasom, 500 ezer tartozasom.


Karrier: most szereztem meg az alapdiplomamat, jelentkeztem mesterre.


Kapcsolat: 1 eve vagyunk egyutt a baratommal, egyutt is elunk, mindenben tamogat, viszont nincs munkahelye. Van egy haza, ami kozos tulajdon a tesojaval, docogos az eladasa.


24 eves vagyok, annyira nem lenne korai, de az anyagiak miatt elegge aggodom. A masik resze pedig, hogy meg nem dolgoztam. Most a tanulasnak es munkanak kene elsodlegesnek lennie, ugy erzem. Nagyon-nagyon felek. Nem allok keszen a terhessegre, a szulesre, a gyereknevelesre. Ugy erzem, keptelen vagyok ra. De az abortuszra is. Ami viszont az elvetetes mellett szol, az a 30 kg tulsulyom. Nem tudom, mennyire lehet igy kihordani/megszulni egy babat. Mit tegyek?


2018. jún. 10. 15:37
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
48%
Én nem tartanám meg a semmire.
2018. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
52%
A túlsúlyra ne kend, semmit nem befolyásol. 50 kg plusz van rajtam és 4 csodálatos várandósságból született 4 tökéletesen egészséges gyermekem. Egyébként a korodból és a szituból kiindulva szeribtem teljesen rendben lesztek, a párodra kell rápirítani, hogy kezdjen el sürgősen dolgozni.
2018. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
54%
Ha a helyedben lennék, nem tartanám meg. Nincs semmitek, és nem is állsz rá készen, a barátodnak nincs állása? Te jó ég, nehogy szülj most. Pár év múlva még mindig időben leszel.
2018. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
56%
Így a nullára ne vállald, ne tedd tönkre az életét. Az elhízásnak sem tesz jót de ez a másodlagos.
2018. jún. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
64%
Párod azonnal húzzon el dolgozni, te a mester csinálhatod levelezőn is. Én megtartanám, nagyon nyomós indoknak kellene lennie hogy elvetessem. Bár én a jég hátán is megélek típus vagyok.
2018. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
38%
A nullára épeszű ember nem szül, de mondjuk fel se tesz ilyen kérdést egy ilyen oldalon. Biztos hogy van diplomád ennyi ésszel ?
2018. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
60%
Inkább az a kérdés, hogy hajlandóak lennétek-e áldozatot hozni a gyereketekért, első körben a párod elmenne-e dolgozni, te meg összébb fogod-e húzni a nadrágszíjat - minden értelemben. Valaki szíve, értékrendje, vallása (nem kívánt törlendő) miatt úgy állna ehhez a helyetekben (ami azért nem annyira kétségbeejtő), hogy ez már az ő gyereke, és meg fogja tudni oldani, mert muszáj. Más meg azt mondja, hogy ez még nem egy gyerek, ő az eszére hallgat, nem adná fel a terveit egy tökéletesebb életre, és ez most nem fér bele, majd lesz másik, és mindenki jobban jár. De neked kell döntened. A jövőt nem tudhatod, de ez egy jó lehetőség, hogy tisztába gyere önmagaddal, párkapcsolatoddal és a saját döntésedért felelősséget vállalj.
2018. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
39%
AS tartozásodból akarod felnevelni? Vagy gondolod, hogy kapsz annyi segélyt, ami elég lesz? Felelős döntés csak az abortusz lehet.
2018. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

Utolso elotti, koszonom!


Tobbieknek: huha.

2018. jún. 10. 16:24
 10/44 anonim ***** válasza:
51%
megtartanám. mi az, hogy semmire szülnél? van 2 ingatlan a tulajdonotokban, ha a párodnak meg nincs munkája, keressen.
2018. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!