Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Műtét után mennyivel lehet...

Műtét után mennyivel lehet spirálom?

Figyelt kérdés
Egy másik fajta spirált szeretnek felrakatni, megbizhatobbat. Kontrollon, ha minden rendben van fel is teszik? Amugy nem lesz abbol baj, hogy kozvetlenul tagitas elott veszik ki a mostani iud-m?

2018. jún. 17. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem következő vérzésnél teszik fel.

Miért lenne baj, hogy tágítás előtt veszik ki?

Milyen spirálod volt és milyet szeretnél?

2018. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Silverlily. Azert kerdezem, hogy nem gond e, mert egyre kellemetlenebb érzés. Szoltam rola, de azt mondtak, hogy csak kepzelem. Erdekes, hogy erre a fura érzésre este is felkelek.
2018. jún. 17. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:

És melyiket gondolod megbízhatóbbnak?

Mert a sima rezes/ezüst/arany spirálok hatékonysága tök egyforma. Csak a hormonos az, ami megbízhatóbb.

2018. jún. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kérdésben a válasz kedves utolsó. Amúgy ezzel sem lett vna probléma. Ha nem csúszik el, az utso kontroll után kellett, hogy elmozduljon. De az orvos szerint ez sem gyakori, csak peches vagyok :/
2018. jún. 17. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen mutet utan? Abortusz?

Milyen siralt szeretnel?

2018. jún. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen terhessegmegszakitas, bár azt hittem ez a topikból kiderül. Az új nőgyógyászom egy hormontartalmút javasolt, majd kiderül, hogy válik be, de biztos ami biztos alapon megkerdezem, hogy olcsobb spermicidet hasznalhatok e mellette.
2018. jún. 18. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!