Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit tegyek az exemmel kapcsola...

Mit tegyek az exemmel kapcsolatban? Mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom, ami nem volt rám jó hatással... Én nagyon szerelmes voltam, rajongásig szerettem a barátomat, minden elé őt helyeztem. Viszont ő kihasznált, megcsalt, átvert. Még ezt is eltűrtem, két hete telt be a pohár és szakítottam vele. Nehéz volt, még most is az, főleg, hogy kiderült, terhes vagyok.


Nem tartom meg, abortuszom lesz. Viszont fogalmam sincs, hogy a volt barátomnak elmondjam-e, vagy sem. Anyukám és a legjobb barátnőm azt mondják, hogy ne, mert ez csak újabb indok, hogy beszéljünk és semmi értelme nem lenne. De mégis tőle vagyok terhes és nem tudom, úgy érzem, jobb lenne neki elmondani.


2018. jún. 20. 09:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Én nem mondanám el ebben a helyzetben.
2018. jún. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%

Ahogyan TE érzed!!

1 mi nem tudjuk a szitut teljesen

2 te ismered

a te döntésed,ne hallgass másokra,mégis mire van a megérzésed?

2018. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Én se mondanám el neki. Épp elég hogy téged kicsinalt. Szakíts meg vele minden kapcsolatot. Nyilván vannak helyzetek amikor el kell mondani, de szerintem ez nem az.
2018. jún. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%

Attol fugg mi a celod azzal hogy elmondod neki? Ha azert mondanad el neki hogy visszamenjen hozzad es eloadja a hos szerelmest es az "en majd megvaltozom" szokasos sztoryt kar a gozert.

Az a mocsok tesz rad magasrol! Megcsalt, megalazott, kihasznalt, hagyd a fenebe azt a barmot. Valoszinuleg ugy sem erdekelne az hogy te terhes vagy es ujbol csak kitenned magad egy ujabb megalaztatasnak. Ne ad meg neki ezt az oromot hogy azt higye minden ellenere futsz utana.

Tudom hogy sz@r erzes szerelmes lenni egy olyan emberbe aki nem erdemel meg de mikor tul leszel rajta sokkal boldogabb leszel mint barmikor.

2018. jún. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom hány éves vagy,de azt igen hogy emberek NEM változndk, vagy csak iszonyat kevesen. Terhesen és babával is ugyan ezt tenné veled. De te tudod. Én anno bánom hogy nem hallgattam anyámra. Szerencsére én nem estem teherbe.
2018. jún. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Akkor sem tartanám meg, ha ő akarná. Fiatalok vagyunk mindketten, egyetemre járok, nem most van ennek az ideje.
2018. jún. 20. 10:20
 7/24 anonim ***** válasza:
28%
Gondolom gyógyszer mellett lettél te is terhes. Ne mondd el neki, teljesen felesleges úgysem lesz gyerek.
2018. jún. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%

Ha semmiképp nem tartod meg akkor szerintem semmi okod elmondani neki.Keresed a lehetőséget, hogy beszélhess vele ez jó indok..de ne tedd.Ha megcsalt,becsapott, kihasznált akkor miért keresnéd a társaságát? Mit változtatna benne az, hogy te terhes vagy tőle? Megsajnálna? Rendesebb lenne veled? Ki akarna békülni?

Vagy azt gondolod feltámadna a felelősségtudata?

Ne pazarold rá az energiád, majd jön valaki aki szeret.Addig meg éld az életed.

2018. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%
Nyugodt lehetsz, az lenne az első reakciója, hogy közölné, nem tőle van a gyerek. Ez 100%, az ilyen szemeteknek mindig ez a reakciója. Ne szólj neki, ne alázd meg még jobban magad.
2018. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
19%
A te tested, a te életed... Ami a hasadban van, az csak egy embrió = nem érez sem fizikailag, sem szellemileg. A pasasnak pedig egy élvezésen kívül semmi köze hozzá.
2018. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!