Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mással fordult elő hasonló?

Mással fordult elő hasonló?

Figyelt kérdés
Szerdán műtöttek, utána hazafelé erősebben görcsöltem. Másnap semmi bajom nem volt, sokat járkáltam egész nap. Tegnap viszont hőemelkedésem, majd enyhe lázam volt, de elkezdtem odafigelni a folyadékbevitelre és le is ment. Pisilni viszont 20 percenként jártam. Ma már nem volt lázam, de még mindig vérzek (már enyhébben), de görcsölök néha. Ilyenkor kb olyan érzés, mintha szélgörcs lenne. Délelőtt egy ilyen görcs alkalmával kijött belőlem egy tojás! nagyságú, gumicukor keménységű fekete csomó. Szinte azonnal jobban lettem. A kórházat felhívtam, azt mondták, ha jól vagyok semmi gond. O.o

2018. jún. 30. 12:40
 1/6 anonim válasza:
92%

Szia! Engem kedden műtöttek nekem nem voltak ilyesmi tüneteim de nyilván ez szervezet függő... szerintem biztonság kedvéért menj el a nőgyógyászodhoz max ő is azt mondja nincs gond.

Gyors gyógyulást kívánok!

2018. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm! Beszéltem vele. Hétfőn megyek hozzá.
2018. jún. 30. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Velem is ez volt műtét után 2 nappal visszakerültem mert belázasodtam és olyan görcseim voltak hogy nem tudtam megmozdulni. Kiderült hogy azért volt mert nem ürült ki rendesen a vér, kaptam injekciókat és jól lettem szóval szerintem a vércsomó miatt volt a baj neked is.
2018. jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hú! Akkor nagyon nagy mázlim volt. Sajnálom, hogy te így megszenvedtél vele! :(
2018. júl. 1. 07:22
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
..és akkor jönnek a statisztikákkal, hogy mennyivel veszélytelenebb az abortusz a szülésnél... no comment
2018. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Anyukám mindkét alkalommal majdnem belehalt a szülésbe. Mázlija volt, a kisöcsém születésekor, végül "csak" meddő lett. Szóval k**va okos vagy.
2018. júl. 5. 03:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!