Hogy tudom meggyorsitani a folyamatot?

Figyelt kérdés
Abortuszom lesz , egyenlore a cs.védőnőhöz kaptam időpontot , ahova vissza kell mennem 3 nap utan véglegesíteni a döntésem. Nagyon megvisel a dolog szeretnék mihamarabb túl lenni rajta. Kérhetem a védőnőt hogy az első tallakozás alkalmával már küldjenek az altatóshoz vérvételre stb. És hogy kérjen időpontot vagy ez csak a 2. Alkalom után lehetséges?
2018. júl. 4. 18:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagy kivétel. Végig kell csinálnod, ahogy másoknak.
2018. júl. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor lenne erre lehetőséged ha veszélyben lenne az életed
2018. júl. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
És időpontot a műtétre hány nap mulva szoktak adni kb?
2018. júl. 4. 18:49
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Max 4.

Nekem mikor volt már másnapra kaptam időpontot a kórházba.

2018. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem. ő fog időpontot kérni, hanem te a papírral.
2018. júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy hétfői napon mentem a csvsz hez, mondta a hölgy,hogy akár aznap is beszélhetek az altatóorvossal,hogy csinálja meg a vizsgálatot. Csütörtökön ujra csvsz, aznap hivtam fel a kórházat,ahol mondták,hogy köv.héten hétfőn lesz ilyen műtét,aznap reggel 8ra érjek be és az osztályon felveszik az adatokat...
2018. júl. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
67%
Én úgy tudom, hogy az orvosi vizsgálatokat lehet végezni a védőnővel párhuzamosan is, tehát pl. a 3 napos várakozási idő alatt. A műtéthez viszont mindenképp kell a védőnői igazolás és a befizetett csekk. Ezt nem tudod lerövidíteni, akármit is csinálsz. Ha megkaptad a papírt, akkor kérhetsz a kórházban időpontot, és majd ők megmondják, hogy bent kell-e töltened egy éjszakát. Tehát legkorábban az első védőnő látogatás utáni 4. napon sikerülhet, de inkább többre számíts. A kórháztól függ, hogy hogyan intézik a vizsgálatokat és mikorra teszik a műtétet.
2018. júl. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
55%

Ha már most nagyon megviselőnek érzed, én azért nagyon meggondolnám a helyedben. Biztos, hogy ez az egyetlen megoldás???

Annyian vannak, akik ezt gondolják, aztán utólag nagyon megbánják!

2018. júl. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
32%

“Nagyon megvisel a dolog szeretnék mihamarabb túl lenni rajta” - na pont ezért nem fog menni.

Olvasom mindenhol ezt a kötelező 2 körös dumálást, nekem mégis elég volt egy alkalom... valszeg mert qrvára határozott voltam, és nem az abortusz viselt meg, hanem a lehetőség, hogy esetleg tönkre kell bhasznom az életemet egy besikerült kölyökkel... na az megviselt! Ezt vázoltam a védőnőnek is, és nem is kellett visszamennem.

Szal bocs de minél bizonytalanabbnak látszol, annál nehezebb lesz a dolog.

Am meg még a műtőasztalról is felállhatsz ám, ha nem akarod. Csak úgy mondom...

2018. júl. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
27%
Természetes, ha megvisel az, hogy bántalmazni készülsz a pici gyerekedet. Teljesen normális érzés.
2018. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!