Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Volt itt valakinek szelektív...

Volt itt valakinek szelektív abortusza? Tudnátok mesélni róla?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka? Hogy éltétek meg? A megmaradt baba/babák egészségesek lettek? Később elmondtátok nekik? Akik tudtak róla, hogy fogadták? Nem ítélkeztek? Mennyi idő alatt tetted túl magad rajta?
2018. júl. 8. 18:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Legjobb barátnőméknek, mert hármasikrek lettek volna, és ennyit nem tudtak volna eltartani,mert már volt otthon egy tartósan beteg gyerekük így egyet elvetettek a 10. héten. 26. héten beindult a szülés és a másik két baba se maradt életben.
2018. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Mi nem vállaltuk. Nem bírtuk megtenni (harmasikreink vannak), kockáztattunk. De hoxa portálon van egy lány, akinek 4 babája lett volna, 2-t redukálni kellett. Istenhegyi gendiagnosztikai centrumban voltak. A két másik baba egészségesen fejlődik, kb mostanában fog szülni. Ha nálatok felmerült a redukció, mindenképp oda menjetek ti is. Hajdú doktornő a téma szakértője. Nekünk 3 babánál nem ajánlotta, de ez sok mindentől függ.
2018. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

#1

Azt lehet tudni, volt-e összefüggés a redukció meg a korai szülés között?

Mondjuk ez nagyon sajnálatos dolog, ők hogyan dolgozták fel?


Tudok olyanról én is, ahol 3-nak indult, egyet kivetettek, de a másik kettő teljesen egészséges, már 10 év körüliek.


Unokatesómnak a 2.babája beültetett volt, ott is megvolt az esély a kettőre, amit ő nagyon nem akart, de aztán mikor volt az első UH, a másik alapból felszívódott, így csak 1 baba lett.

2018. júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
52%

1es vagyok: nem tudták megmondani biztosra, de esélyes, mivel kissé tágítani kellett a méhszájat amitől meggyengülhetett. Pihennie kellett volna sokat, de ő volt egyedül a nagyobbik gyerekkel, akit állandóan cipelni kellett, emlegetni, teljesen ellátni stb. Így az is közrejátszhatott.

Nehezen dolgozta fel, magát hibáztatja még a mai napig.

2018. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Redukciónál káliumot injekcióznak a kiválasztott magzat szívébe, nem nyúlnak a mehszajhoz. A magzat nem távozik, elmatricásodik, ahogy a fejlődő ikertestvér(ek) a meh falához nyomja(k).
2018. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
44%

"Később elmondtátok nekik? Akik tudtak róla, hogy fogadták? Nem ítélkeztek?"

Ha nekem mondaná, hogy lett volna ikertestvérem, de ez történt, nem ítélkeznék. De őszinte leszek, zavarna a tudat, higy egy "hullával" voltam hónapokig. Meg a miért ő miért nem én.

Szóval inkább nem akarnám tudni.

2018. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
27%
De igen, neki tágítottak. Nem tudom, most hogy megy ez az eljárás, de az ő esetük nem mostanában volt, és valami miatt kaparni kellett. Tehát nem tudom volt-e injekció, de neki volt műszeres befejezése, meg kórházban is kellett maradnia elég sokáig, mert nem állt el a vérzés.
2018. júl. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
17%
Én baromira elítélném az anyámat emiatt.
2018. júl. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

Utolsó, megosztanád velünk, hogy miért?

2018. júl. 9. 08:31
 10/29 anonim ***** válasza:
19%
Mert megölte a saját gyerekét/testvéremet, ami beteg lelkületre és nulla anyai érzésről tesz tanúságot.
2018. júl. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!