10mmes petezsák, a 7. het elejen vagyok, szivhang nincs, abortuszra jelentkeznék, de akkor ez missed ab lesz?

Figyelt kérdés
Ha rairja a papirra , akkor meg elotte is megvizsgalnak? Es ha ott mar lesz szivhang? Megcsinaljak attol a mutetet?
2018. júl. 9. 18:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
1 hét mulvara visszarendelt
2018. júl. 9. 18:17
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét múlva már kell lenni szívhangnak, ha élő terhesség. Ha van, akkor abortusz, amire más szabályok vonatkoznak, mint a missed abra (csvsz, csekk befizetés kötelező). Ha egy hét múlva még mindig nincs szívhang, akkor már nem is lesz, és a műtét missed abnek tekinthető.
2018. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Műtét előtt mindenképp leellenőzik mégegyszer, természetesen ha mégis megjelenik szívhang, elmarad a műtét.


Nekem 5+4 hetesen volt 10 mm a petezsák 14 napi tüszőrepedéssel. Foganhatott egy-két héttel később? Akkor van még remény.

2018. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De ha elmarad a mutet akkor megint ezer ev mire elintezek mindent kifutok az idobol..

Ha nemlesz szivhang akkor megint 1 het mulvara viszarendel?!..

Miert kell ezt huzni halsztani hogy minel nagyobb legyen a kockazat..

2018. júl. 9. 18:29
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
#3! A kérdező nem reménykedik a szívhangban. Abban reménykedik hogy nem lesz és akkor nem kell abortuszt fizetnie...
2018. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem a fizetes a bajom az a legkevesebb elhiheted.
2018. júl. 9. 18:37
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a bajom hogy ne a 12.heten legyen az abortusz nagyobb kockazattal.. mivelazeretnek meg gyereket. De ezt nem akarom megtartani. De ha igymegy lehetetlen lesz idobe megcsinalni
2018. júl. 9. 18:38
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy lehetetlen. Egy hét múlva eldöntik, hogy van-e szívhang. Ha van, akkor intézed az abortuszt, ha nincs, akkor meg előjegyeznek műszeres befejezésre.

És ha már egyszer rámondják, hogy missed ab., akkor nem fogják még műtét előtt nézegetni, ha nem ragaszkodsz hozzá kifejezetten.

2018. júl. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 babyboom567 ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Mikor a kombinált teszt vérvételére vártam, elkezdtem beszélgetni egy másik nővel, ő akkor 5 hetes terhes volt, és nem értettem miért kell ilyen hamar jönnie vérvételre.Hát azért mert ő már úgy ment a dokihoz,hogy nem tartja meg,kapott beutalót vérvételre,meg kért időpontot már a műtétre is, volt időpontja vissza az orvoshoz ahol megállapítják hogy élő terhesség,stbstb.Szóval amit lehet már a szívhang előtt igyekezett elintézni.

Mondtad a dokinak, hogy abortuszt akarsz?

2018. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Hiába vagy naptár szerint 10 hetes, ha amúgy nem fejlődik és missed ab-ról van szó, műtéti kockázat szempontjából a terhességi kornak megfelelő mértékű a beavatkozás. Magyarul nem 11+6 hetes méretű élő magzatot kell kivenni belőled hanem egy 5 hetesnek megfelelő petezsákot. Műtéti szempontból ezért nem mindegy. Amúgy ha nem foganhatott sokkal később, akkor már tuti nem is lesz szívhang, ha eddig nem lett.
2018. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!