Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ki tud az abortuszotokról?...

Ki tud az abortuszotokról? Ebben az esetben mi lenne a jó?

Figyelt kérdés

Abortuszom lesz, és fogalmam sincs, mennyire avathatom be a legjobb barátnőmet ebbe... Fiatalok vagyunk (20 évesek), óvodás korunk óta elválaszthatatlanok vagyunk. A családjaink is jóban vannak, napi szinten beszélünk. Viszont mások a céljaink. Ő már most azt mondja, hogyha terhes lenne, simán megtartaná, mert az anyukája is 19 évesen szülte és amúgy is gyereket akar fiatalon, meg nagyon imádja a babákat, gyerekcentrikus. Én nem ilyen vagyok egyáltalán, nekem meg sem fordult a fejemben, hogy szüljek most. Nem alkalmas az időpont, az életem sem gyereknevelésre van berendezve. Mindent megbeszélek vele, tényleg mindent tudunk a másikról. Most is érzi, hogy van valami, kérdezte többször is, de fogalmam sincs, mit mondjak neki.


Egyedül az orvosom és az anyám tudja, anya szerint ez maradjon is így. Mert hogy erről senkinek nem kell tudnia, ezen nem tud senki változtatni/segíteni.


2018. júl. 10. 14:53
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
98%

En nem mondanam el.


Meg a missed ab.ot sem tudta senki, csak a ferjem.

2018. júl. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez tök magánügy és csak rad meg a parodra tartozik, de ezt te érzed, ha te szeretned neki elmondani, mond, attól hogy ő gyerekcentrikus és már most is megtartana egy nem várt gyereket, ha becsúszna, még fel kell tudni fognia, hogy nem mindenki ilyen és ha valóban olyan jó barátnők vagytok, akkor megért és nem ebben fogja mérni a baratsagotokat..!
2018. júl. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
18%
Én szégyellném magam felnőtt nő létemre hogy ilyen megtörténhet velem,ezért én hallgatnék,anyámnak se mondtam volna el,én ezt qurva cikinek tartom. Maradi vagyok tudom,de szerintem ez nagy szégyen az én felfogásom szerint. A férjedet kihagytad,ő sem tudja?
2018. júl. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
81%
Nehéz megmondani. Ha arra számítasz, hogy ő megpróbálna lebeszélni vagy bűntudatot kelteni, akkor ne mondd el. Bármilyen jó barátok vagytok, mégsem egyformák és az írásod alapján ő lehet, hogy bele is élné magát a helyzetedbe, megnehezítve a napjaidat. A döntésedet józanul hoztad meg, tehát nincs szükség érzelgős ráhatásra.
2018. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
56%
Mégis mi a franc szégyellni való meg “ciki” van ebben?? Az, hogy valaki abra megy tudatos döntés, nem egy véletle dologról van szó, amire nem volt ráhatásom, utólag meg sopankodok, hogy ez Jajj de ciki volt...
2018. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
89%

Senki, mert csak rám tartozik.


Persze, a párom tudja, hogy volt, és ismeri a körülményeket is hozzá.


Másnak semmi köze a dologhoz.

2018. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
68%
Barátnömnek simán elmesélném, nekem is több barátnöm elmondta, pedig nekem nem volt abortuszom soha és nem is nagyon szeretnék, de semmi ciki nincs benne.
2018. júl. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
46%
A ciki meg a szégyellni való alatt azt értem hogy nem voltam képes normálisan védekezni ezért abortuszra megyek. Van ráhatásom a dologra és teszek ellene hogy ez ne történhessen meg velem. Továbbra is azt mondom hogy ez csak rám és a férjemre tartozik.
2018. júl. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
7%
A párod melletted áll? Védekezés mellett lettél terhes?
2018. júl. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
43%
Hat elég fura definiciót párosítasz a ciki szóhoz, de esetleg hallottál már olyanról, hogyan nincs 100%-os védekezés?? És amellett is teherbe lehet esni? Gondolom nem, akkor legalább már ezt is tudod....Gondolom az az ember is tök ciki, akk védekezés mellett esik teherbe.:D
2018. júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!