A kórházakban igaz, hogy válogatás nélkül egy szobába fektetik a vetélőket meg az abortuszosokat?

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 13:43
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
46%
Dehogy. Kulon lakosztalyba kerulnek.
2018. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de nálunk pl. volt egy vetélő, 3-an pedig nőgyógyászati műtétre vártunk.
2018. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
67%
Igen. "Egy helyre megy". Ugyan azt fogják csinálni velük is,miért tennék őket máshova?
2018. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
92%
Igen, mivel az abortuszt és a vetélés befejezését műtéttel is ugyan azon az osztályon végzik, és nyílván nem fognak csoportosítani így valószínűleg előfordul, hogy egy vetélő és egy abortuszos egy szobába kerül.
2018. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
83%
Ahol nekem volt missed ab miatt műtétem, ott igyekeztek külön rakni, amíg volt hely.
2018. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
45%
Szegeden így volt, sajnos.
2018. júl. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
99%

Kórháza válogatja. Mikor nekem volt missed ab, akkor nem tették egybe a kettőt. Persze, ha nincs hely, akkor muszáj.

Egyébként nekem mindegy lett volna, nem kérdeztem, ki mi miatt jött, elég volt a magam baja.

2018. júl. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
Akkor majd kiderül :( Csak amikor valaki a padlón van amúgy is, lélektanilag nem mindegy, hogy sorstársakkal van együtt vagy olyanokkal, akik önszántukból ölik meg a babájukat
2018. júl. 17. 15:02
 9/58 anonim ***** válasza:
100%
nem akarom forgatni a kést, de én fenyegető koraszülés miatt feküdtem bent 31 hetesen és nem volt hely sajnos a szülészet-nőgyógyászaton, így a "sima" nőgyógyászatra kerültem. Volt ott mindenki ab-os, missed ab-os, sőt még ugyanúgy terhes szintén veszélytett kismama is 12. hetes.
2018. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
69%
Barátnőmnel egy szobába voltak, ugyanazon osztályon végzik mindket műtétet, miért kéne külön rakni őket...? Ez nem az a hely, ahol a lelked ápolásával foglalkoznak! Nem mellesleg attól, hogy megtudod az ott levő nőkből pl 3 abra jött még semmit nem tudsz a hátterükről és arról, hogy miért ezt az utat választottak, lehet van aki önhibáján kívül, védekezés mellett esett teherbe vagy van, aki nem tudná ellátni a gyereket, mert semmi nem adott hozza, szoval nem kéne alapból elítélve hozzáállni a témához, pláne nem úgy hogy fingod nincs ki miért van ott.....!
2018. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!