Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Minden esetben megbánja az...

Minden esetben megbánja az ember lánya az abortuszt?

Figyelt kérdés

Olyan nők is megbánják akik utálják a gyerekeket, soha nem akarnak gyereket?

Akiknek teljesen más terveik vannak és ebben nem fér bele egy gyerek?

Elméleti a kérdés.

Mert itt sokszor olvasom hogy akik elvetették, azok mind megbánták később...



2018. aug. 1. 11:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
87%

Nem, nem bánja meg minden esetben.


Az ember a rossz döntéseit bánja meg, és minden esetben, sorsban egyedi, hogy mi a jó és mi a rossz döntés.

2018. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%

Akik itt válaszolnak az nem az összes. Másrészt eléggé megy a másik szapulasa és terrorizalasa. Plusz a kérdések alatt kB ugyan azok valaszolgatnak. Az itteni hozzaszolaskobol nem szabad messzemenő kovetkezteteseket levonni.


2 lehetőség van. Megbánja vagy nem. De ez se fekete meg fehér. Lehet "örül" hogy az abortusz mellett döntött, de sajnálja, hogy így alakult.

2018. aug. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
24%
Azt biztosan bánhatja, hogy nem védekezett normálisan vagy egyáltalán és emiatt ilyen helyzetbe kerül, mert megviseli az embert és nyomot hagy, mind lelkileg, mind testileg.
2018. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
3-as és ha erőszakból fogant a gyerek?
2018. aug. 1. 11:49
 5/33 anonim ***** válasza:
18%
Az kivétel. De az kb. 100%-ból 1-2%.
2018. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, ha erőszakból fogant, akkor az egy olyan komplex, pkoli fizikai és lelki teher, hogy felér egy msodik erőszakkal szerencsétlen nőnek, és ne is akarjuk megtudni, milyen lehet az, hogy megerőszakolnak, majd még egy abortuszra is kényszerül miatta az áldozat.
2018. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
65%

"Elméleti a kérdés.

Mert itt sokszor olvasom hogy akik elvetették, azok mind megbánták később..." - pont, ahogy a #2 írta, vagy igen vagy nem. Ahogy az élet bármely más döntését is. Pl azt akár, hogy nem ment abortuszra... pl:

[link]

2018. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
67%

Dehogy bánja minden esetben. Ezt csak itt szeretik híresztelni a magzatfanatikusok, hátha majd így jól másokra tudják erőszakolni az akaratukat.

Én pont azt bántam volna meg, ha megtartom. Nem akarok gyereket, a hátam közepére se kívántam, de pechemre besikerült.

De általában azok, akik valóban nem csípik a kölyköket és nem is akarnak, tuti biztosak a döntésükben, azok nem később se bánják meg.

2018. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
21%
O, kerdezo, vannak abortuszimadok is😉 Ismerek olyat, akinek 3 is volt. Meg el is mondja. Lesulne a bor a kepemrol. Az a csucs, hogy mar a gyerekei is tudjak, es szegyellik is...(5 van neki...)
2018. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
29%

Elméletileg :) szerintem nagyon sok függ a világképtől, meggyőződéstől, netán vallástól. Embernek tekinti-e már azt a magzatot és így gyilkosságnak az abortuszt, ha igen, bizonyos körülmények között mégis elfogadhatónak tekinti-e, felmentést tud-e adni saját magának. Ha meg nem tekinti annak, akkor nincs igazán miről beszélni. Max. ha rátör egyszer a gyerekutáni vágy, de már mégsem lehet (bármiért) fogja megbánni - de nem a tettét, hanem, hogy nem tudta előre a jövőjét kisakkozni. Így biztos van, aki csak úgy éli meg, mint egy legális fogamzásgátló módszer használatát, és örül, hogy modern világunkban van lehetősége szabadon dönteni a saját teste felett; és biztos van olyan is, aki valamilyen formában örökké hurcolja magában a bűntudatot és a "mi lett volna, ha"-t. És biztos sok függ attól is, hogy alakul utána az élete, mondjuk magányosan marad vagy pont a többi gyerekéről jut eszébe, hogy lehetne még egy, vagy ellenkezőleg, arra gondol, hogy huhh, de jó, hogy ésszerű döntést hozott, mert ha nem teszi meg, most máshol vagy mással lenne. Sokfélék az emberek, sokféleképp tudják ugyanazt magukban elrendezni.

Off: Ez a linkelt cikk elég semmitmondó, talán kreált is szerintem. Ha nem szültek volna, szerintem akkor meg az elképzelt gyerekes életet siratnák, csak az nem lenne ilyen trendin polgárpukkasztó.

2018. aug. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!