Nem egyezünk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok a párom 21 most keres munkát én még iskolába járok. Terhes lettem fogamzásgátló mellett, (gyengítve lett a hatása, úgy hogy nem is gondoltam, hogy a gyógyfüvektől lehetséges).

Én az abortusz mellett döntöttem, mert nem tudnánk neki megadni mindent, még együtt sem élünk, másfél év múlva terveztük csak ha már majd gyűjtünk rá.

A párom hallani sem akar az abortuszról és mivel nem csak az én "gyermekem" nem dönthetek egyedül. De mit kéne tennem, hogy megértse nem maradhat a pici?


2018. aug. 6. 15:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
37%
1.5 év múlva akartál gyereket? 9 hónap múlva születne meg. Tehát cirka 8 hónap miatt nyírnád ki? Tényleg korai, de nem ennyivel. Úgy 10 évvel.
2018. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
51%

Elveteted, és szakítasz.


Legközelebb meg nem szedsz gyógyszert, ha alap dolgokkal nem vagy tisztában.

2018. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
86%

és mi a párod terve?

becuccol hozzátok és majd éltek a szüleidből vagy az ő szüleiből?

2018. aug. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
42%

ha valóban másfél év múlva már terv a baba, akkor nem vetetném el, mert tényleg csak annyi, hogy 9 hónappal korábban jön.

Lényegében egy tervezett, de rosszkor érkező babát szeretnél elvetetni.


Abban az esetben, ha egyáltalán nem akarsz (még, mostanában) gyereket, megértenélek, és a jelen jogszabályok szerint apukának semmi beleszólása nem lenne, szóval ebben az esetben jó döntés az abortusz, viszot tudnod kell, hogy a kapcsolatotoknak kb lőttek is a babával együtt.

2018. aug. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
95%
másfél év múlva akartak összeköltözni!!!! nem gyereket, együttélést
2018. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
95%

Sok mindent nem tudsz tenni, legfeljebb megkered, hogy fejtse már ki, hogy hol fogtok lakni, miböl fogtok megélni, miböl tartjátok el a gyereket, és ha erre nem tud olyan választ adni, ami nem annyi, hogy "majd anyu/apu segít", "majd lesz valahogy", akkor közlöd vele, hogy így nem lehet gyereket vállalni.

Egyelöre úgy látszik, a párod igencsak gyerek még és nem tudja felfogni, hogy mivel is járna egy baba.

Mellesleg CSAK te döntesz, hogy megtartod-e a babát, akár az akarata ellenére is elvetetheted.

Ami a jelenlegi helyzetben az egyetlen értelmes megoldás.

2018. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, így van, csak azt írtam, hogy másfél év múlva költöznénk össze, gyereket még sokára szeretnék.
2018. aug. 6. 16:58
 8/35 anonim ***** válasza:
94%
De, ez pont egy olyan kérdés, amiben egyedul a nő dönt. Ha nem akarsz gyereket, ne legyen
2018. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik vagy sem, ez egy olyan kérdés, amiben a nő dönt.


Hozz megfontolt döntést!

2018. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
89%

Senkit nem érdekel a párod mit akar és de bizony, erről egyedül csak TE dönthetsz, ha tetszik neki, ha nem!

De azért őszintén kíváncsi lennék, mégis hogy és miből tervezett babasat játszani...! Gondolom szülők nyakára és pénzére..

2018. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!