Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 4 abortusz után van esély a...

4 abortusz után van esély a tehesség kihordására?

Figyelt kérdés
2018. aug. 9. 14:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Van, nyilván nem nulla.
2018. aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Van. Leginkább attól függ, a szervezeted hogy viselte az abortuszokat. Milyen állapotban van a méhszájad, stb. Jobb lenne, ha egy nőgyógyászt kérdeznél aki ért hozzá, és meg is tudja nézni.
2018. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is a nőgyógyászt kérdezd, de van esély.

Anyukámnak 4 abortusza volt előttem, én már tervezett gyerek voltam. Veszélyeztett terhes volt, sokat vérzett és feküdnie kellett, de végülis 41 hétig bent tartott. :)

2018. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
66%
Van. Csak nem értem, mégis hogy tud 4 terhesség "becsúszni". Még egy oké, valahogy, na de 4? Ha eddig nem akartál 4 gyereket, most miért olyan fontos, hogy legyen?
2018. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%

Egy nogyogyaszal beszelj es vizsgaljon med, de ha az abortuszok utan mindig szovodmeny mentes volt a felepules akkor valoszinuleg nincs akadaja egy ujabb terhessegnek.

Nekem missed ab miatt voltak hasonlo beavatkozasaim es nem okoz problemat a teherbeeses.

2018. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
41%

Nekem missed ab miatt voltak hasonlo beavatkozasaim es nem okoz problemat a teherbeeses.


A kédező nem is a teherbe esést hanm ak ihordást kérdezte. És ha több ilyen beavatkozásod volt, ami mind missed ab, akkor neked is problémás a terhesség kihordása.

2018. aug. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igen inkább a kihordásra gondolok
2018. aug. 9. 17:03
 8/27 babyboom567 ***** válasza:
53%

Ismertem 2 nőt(az egyik inkább lány volt).

Az egyiknek 3 gyereke és 10 abortusza volt.

A másiknak(a fiatalabbnak) 5 gyereke és 8 abortusza.

Én azt nem értem, miért nem köttetik el magukat.

2018. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Jézusom...és a gyerekek mikor születtek?az abortuszok előtt?vagy közben?
2018. aug. 9. 20:02
 10/27 anonim ***** válasza:
49%
szerintem eléggé problémás a kihordás. egyszer hallottam egy nőgyógyász előadását, amiben arról beszélt, hogy mennyire roncsolja a tágítás a méhszájat, minden egyes abortusz növeli az esélyét a későbbi vetéléseknek...
2018. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!