Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Tudta, hogy elvetetném, azért...

Tudta, hogy elvetetném, azért halt meg?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok/voltam. Mindenképp abortusz lett volna, mert nem akartam megtartani. Erre most nincs szívhang, és jogilag már így missed ab. Könnyebb a lelkiismeretem, mert nem ölöm meg, már így is halott. De vajon azért halt meg, mert érezte, hogy nem kell, nem szeretem? Óvszer mellett estem teherbe, gyógyszert most nem szedtem.
2018. aug. 21. 16:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem azért, ezt nem lehet tudattal befolyásolni, ha lehetne, akkor nem kellene abortuszra mennie senkinek, egyszerűen csak így alakult, tulajdonképpen örülhetsz neki.
2018. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Valszleg baja volt. Kérd a vizsgálatat ha lehet. Ne maradjon benned "lelki tüske" sajnálom.
2018. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Mit mond az orvos, kell műtét?
2018. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Nem azért, te meg ne ess kétségbe a rosszul értelmezett lelkiismeret furdalás miatt. A fejlődési rendellenességet hordozó magzatok általában a 9-12. héten halnak el.
2018. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
Mint te ötös. Ne legyél már bunkó egy nővel aki most vesztett el egy babát. Akármi is lett vna.
2018. aug. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem. De most már teljesen mindegy.
2018. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
19%
Mese, mese, mátka, pillangós madárka...
2018. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
69%

Hát sztem akkor is paraszt vagy. Nem tudhatod milyen elethelyzetben van. Kérdezett valamit te meg primitív módon leszoltad.


Tudom, erős a fantáziám, ahogy neked is. Te azt képzeled h a qvaja bszott összevissza, és kilyukad a koton és most elveteti.


En azt képzelem lehet pl. nem tudja hova vinni, esetleg beteg lehet a baba mert bizony vannak nők akik olyan okból védekeznek mert nem eshetnek teherbe mert kezelik őket valamivel.


En nem akarom a kérdezőz védeni. De kérdezett valamit és a tudományos magyarázat az amit leirtak fentebb paran. Az egyébként válasz. A tiéd meg egy vélemény. Erős előítélettel, mert bunkó vagy és magadból indulsz ki.

2018. aug. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
46%

Az mit jelent hogy gyógyszert most nem szedtem?? Volt már ilyen eseted de akkor szedtel gyógyszert?

Most lehet örülsz neki aztan pár év múlva nem annyira :( barátnőm harmadik babáját veszti el 9 hét körül mire kiderult mostanra hogy vmi mehfejlodesi rendellenessége van ami miatt valószínű sose fog tudni kihordani babát

2018. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
39%

Egészen pontosan MIJÉVEL tudta volna egy 9 hetes embrió, hogy te mit érzel és az rá nézve mit jelent?


Konkrétan?

2018. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!