Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Érdemes esemény utáni tablettá...

Érdemes esemény utáni tablettát bevenni?

Figyelt kérdés
Tegnap este egy fiuval voltam, es nem használtunk semmit védekezésre,de még szűz vagyok. Nem feküdtünk le de a péniszét a hüvelyemhez dörzsölte. Az egész este alatt nem ment el egyszer sem,de nagyon félek a teherbeeséstől. Mit gondoltok?

2018. aug. 25. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem eshetsz teherbe, ne aggódj.
2018. aug. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem esemény...
2018. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még annyit hogy Ő megpróbálta berakni nekem de egyből el is toltam de több ilyen alkalom volt, szoval 1-2 centire bement.
2018. aug. 25. 17:56
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Ha félsz a teherbeeséstől,akkor talán nem kellene hagyni,hogy csak úgy a fiúk odanyomkodják a puncidhoz a farkukat,nem gondolod?Vagy itt még nem tartasz a gondolkodásban?


Egyébként így nemlehet teherbe esni.

2018. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell, de ha próbálkozni akartok, akkor gumi!
2018. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Könyörgök hagyd a pettinget is ennyi ésszel.
2018. aug. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

... a jövő nemzedéke👌

Ha nemtudod hogy mitől lehet egyeltalán teherbe esni addig mértnem a játszótéren ütöd el az időt a barátaiddal?!🤔

2018. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!