Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusztabletta. Szerintetek...

Abortusztabletta. Szerintetek megtörtént a vetélés?

Figyelt kérdés
Abortuszt kellett választanom, nem örömmel tettem, szóval az ítélkező emberek véleményére nem vagyok kiváncsi. Hétfőn, 6 hetes 3 napos volt az embrió, amikor bevettem a Mifeprisztont, ami megszakítja a terhességet. Kedden este helyeztem fel a hüvelyembe a 4 db Mosoprostol tablettát, ami megnyitja a méhszájat. Fél órára rá enyhe görcseim kezdtek lenni, bevettem egy Paracetamolt és elaludtam. Éjszaka többször felkeltem, reggel amikor elmentem a WC-re, egy nagyobb adag vér, vérdarab jött ki belőlem. Azután már kevesebb, és mára már normális menstruacio szerű vérzést tapasztalok, a görcseim pedig elmúltak nagyrészt. Az lenne a kérdésem, hogy vajon elment a baba? Tűrhető görcs és egyszeri erős vérzés keretén belül? Jovoheten kell mennem orvoshoz, kiváncsi vagyok, talán van valakinek tapasztalata ezügyben.

2018. szept. 6. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos a 7-ik héten elvetéltem.

Minimális görcs (enyhébb, mint menstruációkor) és egy nagyobb adag vér. Ennyi volt. Mire beértünk a kórházba addigra az ügyeletes doki már nem látott petezsákot, el se akarta hinni, hogy terhes voltam. Engem 4 nap múlva visszarendeltek kaparásra, mert nem voltak benne biztosak, hogy teljesen kitisztultam.

Szóval lehet, hogy nálad is csak ennyi volt és megúsztad nagyobb fájdalmak nélkül.

2018. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valoszinuleg kitisztultal. Ha az elkovetkezendo napikban nem lesz eris fajdalnad es verzesed, esetleg lazad. Akkor komplikacio mentesen lezajlot a folyamat.

En elhalt terhesseg miatt estem at gyogyszeres abortuszon, igy tudom mi a folyamat

2018. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Bízom a legjobbakban!
2018. szept. 7. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!