Lues kérdése:

Abortusz után ez baj?

Figyelt kérdés
Másfél hete volt abortuszom. Utána kis vérzések voltak. Hol kimaradt egy-két napig, hol pedig véreztem egy kicsit. Görcs,fájdalom,hőemeljedés nem volt és nincs is. Ma reggelre viszont egy nagyobbacska alvadt vérdarab távozott. Azóta sincs semmi vérzésem. Gond lehet? Keressem fel a dokit vagy ez előfordulhat?
2018. okt. 3. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elhalt terhesseg miatt volt hasonlo beavatkozasom. Nekem azt mondta az orvosom, hogy ha nincs lazam, eros fajdalmam es verzesem, azon felul minden normalis lehet. Nagyobb darab alvadt ver is tavozhat az emberbol az elso hetekben. Mikor visszamesz a 4 het utani kontrollra, akkor emlits meg mindent az orvosodnak, ami a beavatkozas utan tortent veled.
2018. okt. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én abortusz után véreztem kb 10 napig, volt amikor több jött, volt amikor kevesebb, volt amikor csak barnás. Utána kimaradt 1 hétig, majd ismét másfél-2 hétig enyhe vérzés, barnázás volt, egyszer pedig darabos vérzés. A nőgyógyász azt mondta, hogy a következő menstruacioig ez elofordul, hiszen felborul a hormonháztartás.
2018. okt. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Az abortusz a baj. :)
2018. okt. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
Ha nem mentél volna abortuszra akkor nem kéne emiatt aggódnod, nemde? :)
2018. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%
Tehát, ha jól értem: Hogyha felszólalok, hogy netalántán nem kellett volna abortuszra menni, mert akkor nem lenne ilyen probléma, akkor máris 0% és rossz ember vagyok? Gratulálok, tök jó, hogy ha összetart az emberiség, nem? :D
2018. okt. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!