Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 3 császár után, spirál mellett...

3 császár után, spirál melletti terhesség, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Volt 3 császárom,a legutobbi 2017ben.Akkor elakartam köttetni magam,de a dokim nem odafigyelése miatt,kicsúsztam az időből,így nem csinálták meg,ezért a spirál mellett döntöttünk.1 éve van fent a spirál,csütörtökön nem jött meg,ezért tegnap vettünk egy tesztet és hát elég váratlanul pozitív lett.Kedden megyek orvoshoz,nem tudom,esetleg korai?Hogyan működik ez ilyenkor?Ott leszedik a spirált vagy majd később?Sosem gondoltam,hogy ilyen helyzetbe kerülünk,teljesen le vagyunk sokkolva.Hogyan működik maga az abortusz,mi a menete ennek ha az orvos valóban megállapítja a terhességet?Köszönöm ha valaki válaszol.
2018. okt. 7. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Szerintem ne várj keddig. Nekem is spirál mellett lett pozi és méhenkívüli terhességem volt...azonnal műteni kellett.
2018. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont az a kategória, amire csak orvos tud válaszolni. Nem mindegy, hogy méhen belül vagy kívül van az embrió. Ha méhen belül van, akkor valószínűleg olyan lesz az eljárás mint egy átlagos abortusznal.


Nem biztos, hogy jól tudom, de a spirálra van talán valami garancia is, ha gond lenne vele. De ez az orvos kompetenciája, hogy tájékoztasson.

2018. okt. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Én azon csodálkozom, hogy neked egyáltalán adtak spirált, mert az én dokim annó nem engedte..pont a császárok miatt.
2018. okt. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

Amit nem értek, mi az, hogy kifutottál az idöböl az elköttetéshez?

Azt ugyanis bármikor meg lehet csináltatni, nem kell a szülés után.

2018. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Mióta késik? Kb. 2 hetes késésnél érdemes orvoshoz menni, ha egyébként nincs panaszod, előbb úgy sem látják.

Ha valóban fent van a spirál, és erről történik képi dokumentáció, akkor az abortusz ingyenes, eü. indokkal megcsinálják, nem kell a családvédelmibe menned. Menj el dokihoz, majd tájékoztat.

2018. okt. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Csütörtökre várta. Oda van írva!!!
2018. okt. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
En kulfoldon szultem az elso babamat csaszarral, ott azt mondtak, egy fel evet azert varjunk, de akkor sincs semmi gond, ha 9 honap mulva jon a kovetkezo. :) vegul 21 honap mulva szultem ujra, ismet csaszarral.
2018. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Tegnap voltam orvosnál,6mm-es petezsák látható,méhen belül.Családvédelmisekhez ugyan úgy mennünk kell és 28.000 forint lesz,nem gondoltam,hogy végig kell ezt járnunk így is.Köszönöm a válaszokat.
2018. okt. 9. 14:03
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Szia! ezek után fontold meg a hormonos Mirena spirált, az a leghatékonyabb. Gondolom neked a simát helyezték fel, nem is értem miért. A sima spirál nem igazán megbízható, hiszen a fogantatást nem is gátolja és nagyon sokszor méhen kívüli terhesség az eredmény.
2018. okt. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!