Van e különbség?

Figyelt kérdés
arra lenènk kíváncsi hogy az elhalt magzatot ,amit a szervezet ugymond kilök magából azt "könyebb" kiszedni mint egy egészséges embriót ami èletkèpes (mind a 2 esetben megsèrül a mèh?)

2018. okt. 18. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem könnyebb (ugyanaz a beavatkozás), és az esetek 99%-ban egyik esetben se sérül a méh.
2018. okt. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elèg hülyèn fogalmaztam meg a kèrdèst tudom 😞

(És a helyes irásert is bocsi csak ez a szó kijavito 😑)

2018. okt. 18. 23:58
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod !
2018. okt. 18. 23:58
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanaz az eljárás, elhalt terhességben sajnos volt részem. Erkölcsileg van különbség, technikailag semmi. Ha nem indul el a vetélés, tehát nem kötődik ki magától, akkor nem könnyebb semmivel, ugyanúgy meg van tapadva.
2018. okt. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kötődik helyett lökődik.
2018. okt. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A mutet ugyan az es napjainkban mar nagyon kicsi az esely arra, hogy valami baj tortenjen a beavatkozas alatt.

En kb egy orat voltam a mutoben de ebol csak 30-40 perc volt a beavatkozas. A vegen meg mielott felebresztettek volna megvizsgaltak huvelyi ultrahangal is hogy leellenorizek, hogy minden jol ment-e.

2018. okt. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most kicsit jobb hogy tudom..

2018. okt. 19. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!