Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 16 éves vagyok és pozitív...

16 éves vagyok és pozitív lett a teszt, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Sajnos gyógyszer mellett terhes lettem de a szüleimnek nem szeretném elmondani. Van valami mód magyarországon hogy szülői engedély nélkül mehessek abortuszra?


2018. okt. 27. 18:57
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%

Szilvás buktát, mert azt szeretem.


Viccet félretéve, nincs rá mód. Szülői beleegyező nélkül nem műtenek meg.

2018. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
84%

Nincs rá mód.

Nemcsak az abortuszhoz kell egy szülő de még előtte egy-két hivatalos helyre is.

2018. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
66%

Nem rontsd a gyógyszer statisztikáját egy ilyen kérdés kiírásával. Vagy rosszul szedted, vagy valami gyengítette a hatását. Helyesen használva senki nem lesz terhes fogamzásgátló tabletta mellett.

18 ev alatt kell a szülő a papírokhoz. Úgyhogy ideje beszélni velük, mielőtt kifutsz a 12 hétből. 4 hetes már minimum lehetsz.

2018. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos kell a szülői beleegyezés, minden műtéthez kell. Megértem, hogy szeretnéd elkerülni, de nem lehet. Azt hiszem, egyik szülő elég, beszélj anyukáddal, mert megy az idő
2018. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de nincs. Menj el először nőgyógyászhoz, aki megállapítja a terhességet. Utána ő elmondja mi a járható út.
2018. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
85%

Kell a szülő


18 alatt megcsinálják a 18. Hétig


Viszont már egy 12 hetes is 6,5 cm ülőmagasságú, kb 8 cm lábakkal.

Szóval nem kellene a 18.-ig húzni. Nem csak atikai, hanem orvosi okokból sem.

2018. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
95%
*etikai
2018. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
67%
Kell szülői beleegyezés. Ha normálisan szedted a foggátlót, (nem össze-vissza, amikor épp eszedbe jutott/ vagy szedtél mellette olyan gyógyszert, ami gyengítette a hatását), akkor kizárt, hogy terhes legyen valaki.
2018. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
36%

Igen sajnos kell, nevetséges, de engedélyt kell kérnie az embernek 18 év akart h hadd ne kelljen hazavagnia az egesz hátralevő életét egy nem kívánt gyerekkel. Beszelj anyukaddal minél előbb.

Ja és amúgy DE, ritka, de igen is normális gyógyszer szedés mellett is teherbe lehet esni! Tudom, hisz 6 evvel ezelőtt nekem is így sikerült be egy nem kívánt terhesség, pedig aztán percre pontosan szedtem, se antibiotikumot nem szedtem mellette, se hanyas/hasmenés és mégis. Úgyhogy nem kéne hülyeségeket beszélni, mert igen is teherbe lehet esni foggatlo mellett!

2018. okt. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
63%

Igen, sajnos kell “engedély” a szülőktől...

És amúgy de, teherbe lehet esni foggatló mellett is! Édesanyám is így lett terhes a húgommal. Bár elég ritka valóban, de nem kell egyből letamadni a kérdezőt, h hazudik!!

2018. okt. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!