Akinek volt már abortusza lelkileg hogy viselte meg?

Figyelt kérdés

Szeretnék erről beszélgetni olyanokkal akik már átélték.

Köszönöm!


2018. nov. 6. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Neked az lesz, vagy mostanában volt?
2018. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Több mint valószínű hogy lesz:(
2018. nov. 6. 20:29
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Semennyire, met az adott helyzetben az volt az egyetlen lehetséges jó döntés.
2018. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nem volt, de sok ismerősömnek igen. Azokat, akik eleve nem akarták a gyereket, egyáltalán nem viselte meg, akik meg akarták, de belekényszerítették őket, nagyon nehezen élték túl. És nagyon megromlott a kapcsolatuk azzal az emberrel, aki abortuszra bíztatta őket.

Miért írod, hogy neked nagy valószínűséggel abortuszod lesz? Még nem döntöttél?

2018. nov. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Az én tapasztalataim hasonlók az előző által írtakkal, az emberek valójában azt viselik szörnyen rosszul, ha valamire az akaratuk ellenére rákényszerítik őket. A probléma ilyenkor csak az, hogy pont ugyanez marad a képlet akkor is, ha végül elmarad az abortusz, és a másik felet kényszerítik akarata ellenére a gyerekvállalásra, akkor rá fog állni szó szerint a " akik meg akarták, de belekényszerítették őket, nagyon nehezen élték túl. És nagyon megromlott a kapcsolatuk azzal az emberrel, aki..."

Szóval ez egy nehéz helyzet, no.

2018. nov. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Még írna nekem valaki privátba akinek volt...?

Beszélgetni szeretnék. Köszönöm!

2018. nov. 7. 17:28
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Nekem volt.24 évesen. Nem voltam ellene hogy megszűljem. A párom és anyám beszélt rá az abortuszra. Igazából nem tudtam volna mást tenni, legalább is akkor úgy éreztem. Vilagosan megmondták hogy nem tudnak támogatni. Ma már tudom hogy lett volna más megoldás is.

Mostanra már elmúltam 30 és nem akarok már gyereket. Anyám meg már várja mikor lesz. Nem lesz. Nem tudom hogy megbántam e a történeteket de sem a kapcsolatom nem jó, se magam nem vagyok boldog,egészséges. Hogy ennek mekkora szerepe van benne, nem tudom de sejtésem az hogy elég nagy.

2018. nov. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Nekem volt, megbántam nagyon. Írhatsz privátot, ha szeretnél, szívesen beszélgetek veled erről.
2018. nov. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem is írhatsz nyugodtan. Én nem bántam meg, mert ez volt a legjobb döntés. De elfelejteni sose fogom...
2018. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mi a helyzet veled, kérdező?
2018. nov. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!