Abortusz után meddig volt lelkiismeret furdalásotok?

Figyelt kérdés
2018. nov. 13. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
3 éve volt nekem. Mai napig gondolok rá...
2018. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Lelkiismeret furdalásom kb fél évig, utána enyhült.. de ez megváltoztatja az embert, egy életről dönt.. utáltam magam nagyon sokáig, de nem vagyok/voltam olyan anyagi és egyéb helyzetben. Nehéz döntés volt nagyon..
2018. nov. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Semeddig. Miért lett volna..? Pontosan tudtam, hogy ez a jó döntés és ezt a mai napig tudom. Nem akartam gyereket egyáltalán, másrészt pedig egy nehány hetes fejletlen embrióra nem tudok teljes értékű, érző emberként tekinteni, akit sajnálni kellene...
2018. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem volt lelkiismeret furdalasom. Ma sem döntenék másképp! Jó és helyes döntéseket pedig nem szoktam megbánni és lelkiismeretfurdalasom sincs miatta.
2018. nov. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

5 évig.

Amig el nem jött a "kívánt" terhességünk. :)


Akkor még friss volt a kapcsolatunk, tanultunk mindketten..

Szerencsére együtt maradtunk,és most léptem a 28.hétbe.

2018. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

Semeddig.

Én döntöttem úgy 17 évesen.

25 évesen anya lettem, vàrtuk Őt, akartuk.

Amikor fél éves volt, terhes lettem.

Nem akartam, elvetettük.

34 éves vagyok, sem most, sem koràbban, sem semmikor nem akartam egy gyerektől többet.

Ma sem döntenék màshogy.

2018. nov. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%
Semeddig!
2018. nov. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem volt. 25 évesen épp csak elkezdtem élni. Egy sejtcsomó egyébként sem egy érző lény.
2018. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%
A lelkiismeret furdalás egy életen át kísért. Azokat is, akik itt tiltakoznak, hogy miért bánták volna ugyan meg. Ők még maguknak sem merik bevallani. :)
2019. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó te a saját lelkiismeretedről nyilatkozz, ne másokéról találj ki hülyeségeket, ugyanis én egyetlen egy percig sem bántam meg és totalisan mindegy hogy te mit hiszel és mit nem. Csak ne akarj beleokoskodni olyanba, amiről fingod sincs. Semmi okom hazudni, számomra az volt a legjobb döntés, normális ember pedig nem bánja meg a jó döntéseit, ennyi! ;)
2019. jan. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!