Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Csak számomra érthetetlen,...

Csak számomra érthetetlen, hogy naponta legalább egy ilyen kérdés van?

Figyelt kérdés
Az abortuszra gondolok... Félre ne értsetek, nem ítélkezem, de egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy miért jobb úgy szexelni hogy közben az ember retteg mi lesz a következménye, mint ha védekezne. És nekem senki ne jöjjön azzal, hogy drága a védekezés 😀 egy havi fogamzásgátló tabletta árából még a napi kaja adag se jön ki. Akkor gondolom enni sem esztek, mert drága. Biztos, hogy egyébként szülői hiba is ez, nekem már időben elmagyarázták itthon a védekezés fontosságát, az alkalmi kapcsolataimban óvszerrel, a mostani komoly kapcsolatomban pedig gyógyszerrel védekezünk. Nem szeretnék senkit sem hergelni vagy pedig Leszolni, de számomra megdöbbentőek a számok.
2018. nov. 14. 12:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem az abortuszos kédések 80% csak kiváncsiság. Fiatalok akarják tudni, hogy mivan ha...
2018. nov. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
65%
Nekem megdöbbentőbb ettől, a rengetek "teherbe eshettem e?" típusú kérdés.
2018. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
36%

Sosem volt abortuszom. Igaz, gyógyszert semmi pénzért nem szednék (próbáltam, első és utolsó volt), megszakítás bevált. Alkalmiban én is az óvszerre szavazok.

Engem ami idegesít:

"A terhesség egy lehetőség, amivel egyáltalán nem muszáj élni, azért van az abortusz, ami rutin kisműtét, nem kell úgy fosni tőle." Illetve "Vezessük be a jogi abortuszt, ha a nő babázni akar, babázzon saját költségen." (Mert nyilván egyedül lett terhes, apuci meg hadd sunnyogjon el, mint aki ott se volt...)

2018. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
38%

A védekezés nyűg.Sosem voltam felszabadultabb szex közben, m8nt mikor "gyártottuk" a babát.

Nekem egyik védekezési módszer sem jó.Egyik kevésbé rossz mint a másik, de nem jó.És mindegyiknél csúszhat be hiba, szóval mindig van bennem félsz menzesz előtt.

2018. nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
Engem max az irritál, hogy ugyanazok a kérdések vannak ebben a témában mert oké nem védekezik, de még arra is lusta ,hogy a google keresőjébe beírja a kérdést, hogy mennyibe kerül...
2018. nov. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
36%

Engem az bosszant, hogy ez simán lehetne a Nők egészsége alpont alatt.

Semmi köze a gyerekvállaláshoz (épp az ellentettje) se a neveléshez.

2018. nov. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
52%

Engem meg az idegesít, ha valaki a másikra akarja erőszakolni a saját világnézetét és ezért érzelmi zsarolásba kezd. Meg a hittérítés. Meg, ha valaki azt képzeli, hogy számon kérheti a kérdezőt bármilyen alapon.

Egyébként Kérdező, minden mai védekezésnek megvan a hibaszázalék, és az ember se gép, hogy óramű pontossággal mindig racionálisan döntsön.

2018. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
40%

Emberek, nézzetek már szét..

Persze, minden módszernek van hibaszázaléka, ez tény.

De amikor napi 10 terhességmegállapító vizsgálatot nézek az ultrahangban, és minden második nő azt mondja, hogy nem kívánt terhesség, az azért elgondolkodtató nem?

Meg amikor csak egy klinikán napi 5-6 abortusz van. Szerintetek mindegyik tabletta, koton meg spirál mellett lett? Ugyan már...És nem, nem csak a kisebbségiek jönnek ám, nem kell azt hinni. Egyetemista lányok, 40-50 közötti férjes asszonyok, akik nem akarnak már 2-3 gyerek után többet. Sok mindent megértek, azt is megértem, hogy nem akar többet, de akkor miért nem tesz ellene?

2018. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
43%
#8, mint nyilván tudod, 1970 körül volt évi 200 ezer AB Magyarországon, most van évi 30 ezer. Mikor lennél elégedett?
2018. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
49%
Persze, 200 ezerhez képest a 30 ezer valóban egész jó. De ha azt nézzük, hogy évi alig több, mint 90 ezer élveszületés van...Ez alapján minden 4. terhesség nem kívánt és abortusz a vége. Szerinted ez nem nagy arány?
2018. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!