Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Erősen marihuána-függő férfitó...

Erősen marihuána-függő férfitól terhesség! Megtartanad vagy sem?

Figyelt kérdés
2018. nov. 16. 02:00
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy se munkája, se otthona, jelenleg hajléktalan, napközben haveroknál tengődik, éjszakánként nálam alszik, 34 éves és több rendőrségi ügye is van, a télen bírósági tárgyalás is lesz. Így is bevállalnátok egy gyereket?
2018. nov. 16. 02:14
 2/25 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem, sajnos ésszerűtlen volna egy ilyen embernek gyereket szülni (csak 5 hetes vagyok és jövőheten tudnék menni magánorvoshoz terhesség - megszakításra, ha már biztos vagyok a döntésemben).
2018. nov. 16. 02:17
 3/25 anonim ***** válasza:
36%

Ilyen emberrel le sem feküdtem volna. Amúgy igen, én megtartanám, mert tudom magamról, hogy egyedül is fel tudnék nevelni egy gyereket. Nem a férfinak szülöm.

Ha te a leendő apával együtt tudod csak elképzelni a gyereknevelést, akkor jobb, ha elveteted.

2018. nov. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
Én nem vállalnék gyereket egy csövessel,de te tudod..
2018. nov. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
59%

Nem hiszem el, hogy eg nem kamu. Ennyire hulye nem lehet senki.

Vagy te is egy igénytelen senki vagy...ez esetben kár szaporodni.

Normális nő szóba sem áll egy ilyen alakkal, nemhogy lefeküdjön vele. Pfujjj.

2018. nov. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
61%
Dugni se kellett volna vele 😂
2018. nov. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, szerintem első sorban az illetővel kellene ezt megbeszélnetek, pont úgy, mint minden más esetben.
2018. nov. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
57%

Biztos nem, veszélyes, hogy fogsz vele küzdeni a láthatásért? Ha bekattan nála valami tönkreteheti a gyerek életét, hiába adsz bele te mindent.


Komolyan ki fekszik le egy hajléktalan harmincas férfival?

2018. nov. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
69%
Nem tartanám meg, és a férfit sem.
2018. nov. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nem fogom megtartani, ugyanis a férfi életveszélyes! Nem merném rá bízni a gyerekét! Tudom, óriásit hibáztam, de belatom utólag és kidobom ezt az undormanyt az életemből.
2018. nov. 16. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!