Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Az abortusz előtti tágitás...

Az abortusz előtti tágitás hogy zajlik? Mit szurnak hova? Vagy mi? Meddig raknak fel és mit?

Figyelt kérdés

Annyi dolgot hallotam,hogy valamit ott bent at szurnak.

Nem csak fel helyeznek egy rudhoz hasonlo eszkozt ami fokozatosan tagul?



2018. dec. 10. 06:21
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. dec. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon nem megy neked ez a kategória választás. Segítek, ami neked kell az a TERHESSÉG MEGSZAKÍTÁSA nem terhesség, nem vetélés, nem babák....
2018. dec. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Egy tágító pálcikát helyeznek föl a méhszájhoz. Nem szúrnak semmit, csak van olyan nő, akinek ez az egyébként nek fájdalmas rutinművelet is fájdalommal jár, érezhet erős szúrást.

Nekem bizony nagyon éles szúrásszerű érzés volt. Csak pár másodperc volt az egész, de állítólag annyira zárt a méhszájam, hogy szinte be kellett nyomni a pálcikát (ugye, alapesetben a méhszáj lehelletnyire nyitva van, hogy a méh ürülni tudjon a hüvely felé mondjuk menstruáció alkalmával).

2018. dec. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nonner ***** válasza:
Van, ahol összetört tablettát kennek fel a méhszájadhoz. Nem kifejezetten kellemes, de csak pár pillanat.
2018. dec. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Itthon pálcikat tesznek fel.a gyógyszeres tobb óran keresztül görcsöl majd a meh.bem szoktak azt hasznalni.de ha nesz tanacsadasra elmondhak.
2019. jan. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nonner ***** válasza:
Nálunk tablettát használtak. Nekem spec. nem volt görcsöm tőle, mindenkinek más.
2019. jan. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!