Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért nem akarhatja a babàt?

Miért nem akarhatja a babàt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ti mit tennètek? Mire gondolnàtok? Nem tudnék egyedül felneveni 2 gyereket nem menne.. 9hónapja vagyunk együtt.. én 30 éves ő 39 éves. Mindkettőnk előző kapcsolatàból van 1-1 gyerekünk az övé nincs velünk. Minden rendben van köztünk,nagy a szerelem jól kijövünk pàrommal,együtt lakunk. Beszéltünk màr baba témàról régebben és mondta,hogy szeretne majd később. Kérdeztem,hogy mitszólna ha jönne idő előtt. A vàlasza:lenne egy kisbabànk, nagyon örülne neki. Teltek-múltak a hónapok és megtörtént. Àllapotos vagyok. Nagyon örültem neki majd felhívtam videóhívàsban(nem bírtam vàrni,dolgozott) közöltem vele,hogy babàs vagyok. Mosolygott majd hírtelen komoly arc és azt mondta ezt este nagyon àtkell beszélnünk de most megy dolgoznia kell.. Kb 5perc telt el jön az üzenet. Ő még nem szeretne babàt,elkell vetetnem.

És jött a kifogàsokkal. Pedig ketten mindent megtudnànk teremteni mindannyiónknak.Ez nekem nagyon fàj.. Lehet a hormonok miatt én tolom túl,de akkor mit èrezhet iràntam vagy,hogy gondolja. Igazàból még felsem fogtam,hogy babàt vàrok de ő màr el is döntötte,hogy nem kell. Vàrtam hàtha meggondolja magàt vagy valami,de semmi. Ha felhozom vita van. Ennek mostmàr 2 hete. Nektek mi a véleményetek? Köszönöm! Erika



2018. dec. 22. 14:47
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
39%

"#39, ha feltűnt volna, akkor én azt a két mondatot egy konkrét állításra írtam válaszul"


Igen feltűnt, így hangzott a párbeszéd:

""Megérdemli, ha elhagy, hogy két gyerekes egyedülálló apuka legyen. De szerintem nem hagyna el, mert akkor már egy nőnek sem kellene."


Hát OLYAN nőnek tényleg nem, aki férjnek és apának valót keres a babaprojektjéhez. De ez az illető férfi szempontjából inkább szerencse, mint pech..."


Szóval szerinted csak OLYAN nőnek nem kellene a többgyerekes elvált apa, aki babprojekthez keres apát.

Én meg erre írtam hogy bármilyen hihetetlen számodra, nem, nincs feltétlen ehhez köze. Bizony vannak nők akiknek nem kell sem 1 sem 2 gyerekes elvált apa, és nem senkit nem érdekel hogy te milyen könnyen találtál nőt miután dobbantottál az extől.

2018. dec. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
29%

"Ahhoz is elég hülyének kell lenni, hogy valaki tényként kezeljen valamit, mert vele személy szerint az történt."

Segítek, ami "történt" az egy tény. Szóval gondolom arról akartál hablatyolni épp, hogy "aki egy tényből általánosít" - nos abban még igazad is leHETne, ha az ember Robinson lenne egy lakatlan szigeten, és csak azt várná, hogy jöjjön már Péntek...:)

Na, ezzel szemben az embernek vannak rokonai, barátai, ismerősei, munkatársai, érettségi találkozói volt iskolatársakkal, stb - és az bizony megannyi férfi és nő, és egy közel 50%-os válási arány mellett már bőven statisztikailag is értékelhető sokaság... és bizony az az összkép, hogy az elvált hölgyek zömének időnkét vannak kapcsolataik... az elvált urak zöme meg újabb házasságban/tartós kapcsolatban él.

2018. dec. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
31%

Így lenne ötösöm a lottón: mert a te ismerőseid. Igen. Szinte gondoltam, hogy ilyen szélsőséges eredmények születnek, hát mi más.

Az én ismeretségi körömben elég vegyes a felhozatal.

Mondjuk szerintem a sikeres és sikertelen kapcsocsolatok és azok próbálgatásai mögött kicsit több áll, mint az ember neme, és gyerekei száma. És ezt tök jól vissza is vezetem ha belegondolok 1-1 elvált nő/férfi jellemébe. De ebbe nehogy belegondolj, lezúgnál az ego szintedről, ami annak köszönhető hogy farokkal a lábad között méltóztattál a világra születni.

2018. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
34%

Mondjuk nem mintha ezen a hülyeségeen akarnék veled vitázni.

Ami miatt megszólítottalak attól elegánsan elkanyarodtál.

2018. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
9%
A szüld meg és add örökbe az is elég durva, de szerintem mindegyik variáció durva, de ez egy ilyen humánus verzió.
2018. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
56%

*mármint a szüld meg és add örökbe, az is elég durva,

itt talán nincsen tökéletes megoldsá

2018. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
0%

#40 Teljesen igazad van. Ez látszik abból is, hogy lepontoztak.

Remélem nem bánja meg a döntését és megírja nekünk. ☺

2018. dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
28%
#50, a lehető legrosszabb döntés lenne - amivel a Kérdező a lehető legbiztosabban válna vesztessé minden tekintetben - de szerencsére elenyésző a valószínűsége.
2018. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
16%

Én elhagynám ezek után.

Nem védekeztetek, mit várt, plazmatévét?

39 évesen egy gyerekkel a háta mögött legyen már benne több felelősség és mondja el, ha nem akar gyereket..És húzzon gumit.

Nagyon gerinctelen dolog,hogy most,hogy terhes lettél már abortuszra küldene..Miért nem mondta el ezt hamarabb,hogy ő nem akar gyereket ??

Szóval én ott hagynám a fenébe, ennél a 20éves srácok is felelősségteljesebbek, 39 évesen ez nagyon gáz.

2018. dec. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
65%

54. vagyok, persze te is lehettél volna felelősségteljesebb, azt,hogy akartok e gyereket vagy sem ennél komolyabban kellett volna átbeszélni, nem kellett volna neked sem hagyni,hogy védekezés nélkül menjen a dolog..9 hónap után amúgysem nagyon kéne még gyerek szerintem, látszik,hogy mennyire nem ismeritek még egymást és mennyire nem számíthatsz rá pl...

szóval én tuti abortuszra mennék így(ha nem tudom eltartani) és kikukáznám a pasit

2018. dec. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!