Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A Nalador szót nem értem a...

A Nalador szót nem értem a zárójelentésemen. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2018. dec. 31. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Találsz a böngésződön egy fehér téglalapot. Ha abba beleírsz valamit, akkor ad tippeket, mit jelenthet. Most ezt megtettem helyetted. A Nalador egy injekció.
2018. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig én is eljutottam.
2018. dec. 31. 10:39
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Komolyan ennyire életképtelen vagy? Első találat: [link]


A Nalador 0,5 mg liofilizátum oldatos injekcióhoz készítmény szulprosztont tartalmaz, amely méhösszehúzó és méhnyaktágító hatású mesterséges prosztaglandin-származék.


10 másodperc volt. Erőltesd már meg magad.

2018. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hatóanyag: Sulprostonum.


Segédanyagok: Polyvidonum K 15-18, Trometamoli hidroklorid.


Galén forma és a hatóanyag mennyisége egységenként

Liofilizátum: 500 μg ampullák.


Jelzések / Applications

Terápiás abortusz (anyai vagy magzati jelzés).

Születési indukció intrauterin magzati halállal.

A szülés utáni atonikus méhvérzés kezelése, amely nem szabályozható hagyományos módszerekkel.

Adagolás / Alkalmazás

A Naladorot csak tapasztalt nőgyógyászok és csak olyan klinikák használhatják, ahol korszerű eszközök állnak rendelkezésre a szív- és érrendszeri funkciók folyamatos monitorozásához és az intenzív ellátáshoz.


Minden Nalador infúzió után, amelyet a terhesség megszüntetése kapcsán indítottak, a curettage-nek a gyümölcs esetleges károsodása miatt kell történnie. Ez vonatkozik a teljes abortuszra is (lásd a "Terhesség / szoptatás" fejezetet).


A Nalador-t intravénás infúzió formájában adják be. A magas plazmakoncentrációk elkerülése és az intravénás infúzió megfelelő ellenőrzésének és ellenőrzésének elkerülése érdekében erősen ajánlott, hogy a gyógyszert automatizált infúziós rendszeren keresztül adják be. Elvben a dózist csak fokozatosan kell növelni (lásd "Figyelmeztetések és óvintézkedések").


Infúziós oldat elkészítése: lásd "Egyéb információk, használati utasítás".


Terápiás abortusz, a méhen belüli emésztés a méhen belüli magzati halállal

A kezelést a kezdő dózissal kell kezdeni (A, 1. táblázat). Ha a kívánt hatást nem érik el, az adag fokozatosan növelhető a maximális

2019. jan. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!