Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Debrecenben tudnátok ajánlani...

Debrecenben tudnátok ajánlani jó magánorvost, aki abortuszt végez?

Figyelt kérdés

KB. 6-7hetes lehetek, jovoheten mennek orvoshoz. Tudnátok jó magánorvost ajánlani, aki erre van külön specializalodva? Lehetőleg tapasztalattal és árral.

Nem szeretnék olyan kommenteket, ami ez ellen van. Így is elég rossz lelkiallapotban vagyunk emiatt. Köszönöm a hasznos válaszokat!



2018. dec. 31. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon nincs olyan orvos, aki külön erre van specializálódva". Itt nincsenek abortuszklinikák, mint egyes országokban, ahol csak azzal foglalkoznak.

De egy interruptio nem egy nagy was ist das, egy rezidens is meg tudja csinálni, hibázni meg hibázhat a legnagyobb orvos is.

2018. dec. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mint írtam, tapasztalatokat szeretnék.. Nem azt, hogy neten is képes vagyok rakeresni.

Kettesnek köszönöm.

2018. dec. 31. 17:12
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

Hm...magán abortuszra lenne pénz de védekezni nem volt..érdekes.


Amúgy Nyíregyházán ismerek olyat aki vállal magánban és ezelőtt 3 évvel 80 ezer forint volt.

2019. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Menstruáció alatt estem teherbe, ilyenkor sokkal kisebb a kockázata.. És hidd el, vedekezesre is "van pénz".


Köszönom!

2019. jan. 1. 19:11
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2019. jan. 2. 12:43
 6/6 anonim ***** válasza:
41%

Menstruáció alatt, megfelelő védekezés mellett hogy sikerült?


Én is menstruáció alatt lettem terhes, bár mi nem védekeztünk hanem megszakítással csináltuk így nem ért meglepetésként.

2019. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!