Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása

A kérdés

Abortusz után mennyi az átlagos felépülési idő? Illetve mikor lehet elkezdeni mondjuk edzeni, szexelni stb?

jan. 2. 09:34  Privát üzenet  

A válasz
Missed abom volt. Nekem már másnap fizikailag semmi bajom nem volt, vérezni sem véreztem. Nekünk 6 hét tilalmat ajánlott az orvosom, de bevallom,nem tartottam be, 2 hét múlva feküdtünk le egymással, persze védekeztünk, azzal kivártuk a 8 hetet. A menzim a műtét után 6 héttel jött meg. Normális vérzés, normális ideig.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 2. 09:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

# 2/2Időpont jan. 2. 09:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gagyogás- gügyögés normális ennyi idősen?
Van itt olyan édesanya, akinek az UH-n nagy babát jósoltak, de végül átlagos súllyal (legfeljebb hosszabb testtel) született?
Kb mekkora összecsukva egy átlagos ikerbabakocsi? Csak körülbelüli érték is jó nekem, illetve milyen autó hátuljába fér bele?
Facelle ovu teszt végig halvány csikos. Naptár szerint átlagos 27 napos ciklusaim figyelembevételével ma lenne ovum. Tegnapra a hőm 35,8-rol 36,4-re ugrott, ma 36, 0. Tegnap...
Terhesség alatti átlagos (11-13 kg) hízással mikor nyerted vissza az alakod szülés után?
Combizom húzódásnál mennyi az átlagos felépülési idő?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség megszakítása rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!