Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusznál altatásnál lehet...

Abortusznál altatásnál lehet fent zselé a körmön?

Figyelt kérdés

Ha van zselé a körmön vagy műköröm vagy bármi amit nem lehet lemosni ott helyben, attól még elvégzik az altatást és a műtétet?

Azért teszem fel itt a kérdést, hátha valakinek van tapasztalata ebben, mivel a nőgyógyászati asszisztens sem tudta megmondani.

Úgyhogy kérlek titeket azok írjanak, akiknek konkrét tapasztalatuk van!



2019. jan. 2. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem fogja őket érdekelni
2019. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a mukoromnek nincs koze ahhoz h altatnak vagy sem. Ha pl baleseted van es egy eletmento mutet szukseges es mukorom van rajtad nem fognak pepecselni azzal h meg azt eltavolitjak elotte. Az abortuszhoz meg aztan vegkepp nincs koze.
2019. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A kórház azt mondta: 'Nem kötelező, de a pulzoximéter felhelyezésénél gondot okozhat.'

Ez alapján?

Olvastam, hogy sok minden megakadályozhatja a műtétet, ugye a köröm nem akadályozhatja meg?

Nem tudok már elmenni leszedetni, talán valahogy megpróbálhatnám lereszelni...

2019. jan. 2. 15:45
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Semmilyen altatásnál nem lehet fent sem körömlakk, sem smink, semmi, ami elfedi vagy megváltoztatja a köröm vagy az arc színét, ugyanis altatás alatt a bőr valódi színe ad információt azzal kapcsolatban, hogy éppen milyen állapotban vagy.
2019. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Én is úgy tudom, hogy altatásnál nem lehet fent műköröm, színes körömlakk, mert a köröm elszíneződéséből tudnak következtetést levonni az állapotoddal kapcsolatban. Szóval nem is értem, hogy lehet olyat írni, hogy nem érdekli őket.. Nem volt abom, ez tény, de a családban, akinek volt altatásos műtéte, szóltak előre, hogy körömlakkot mossa le, műköröm se legyen. Ez általános szabály az altatásnál, abortusznál is ugyanúgy altatnak, tehát feltételezem itt is fontos, hogy látszódjon a körmöd! Azt nem tudom, hogyha odamész műkörömmel, akkor mi lesz, esetleg az orvost nem tudod felhívni ezzel kapcsolatban?
2019. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sajnos nem abban a kórházban fognak megműteni ahová járok nőgyógyászhoz.

A nőgyógyász meg azt mondta az altatosoktól függ, hogy ők így megcsinálják-e..

Úgy érzem nem kockáztathatok..

2019. jan. 2. 15:54
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem se kockáztass, a saját érdeked is, hogy ne legyen semmi a körmödön. Reszeld le vagy próbáld leszedni valahogy, majd a műtét után visszarakatod.

Kitartást!

2019. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Lereszelem valahogy.

Nem a körmöm miatt kérdeztem, nem az érdekel, hogy fent legyen, hanem csak a műtét elvégezhetősége miatt.

De akkor inkább szenvedek vele, leszedetni mással már sajnos nem tudom.

Köszönöm a válaszokat!

2019. jan. 2. 16:01
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Missed ab műtétem volt, nekem nem szóltak, hogy gond lehet a gél lakk. Feltették a csipeszt, arra még emlékeztem.

Egyébként egy kicsit durvább reszelővel le tudod szedni, aztán finomabbal.

2019. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Leszedtem végül. Több mint 1 óráig szenvedtem vele, de meglett:)
2019. jan. 2. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!