Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhesség megszakítás után...

Terhesség megszakítás után meddig normális a vérzés?

Figyelt kérdés
Sajnos át kellett esnem ezen 5 nappal ezelőtt. A műtét után élénk vérzésem volt majd másnaptól idáig csak barnáztam, ez fokozatosan csökkent. Ma reggel viszont sötét pirosas-barnás folyás távozott belőlem. Ezután pár órával élénkpiros vérzés következett enyhe görcsökkel. Most is vérzek, valamivel kevesebb és Kicsit fáj csak a hasam lent. A menstruációs tünetektől enyhébbnek érzem de nem tudom aggódjak e. Ez normális vagy keressem fel az orvost aki a műtétet végezte? Köszönöm ha valaki válaszol.

2019. jan. 2. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2 hétig simán normális. Ha bő vérzés lenne vagy láz, akkor kell orvoshoz menni, ez még simán belefér.
2019. jan. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. jan. 2. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 het volt, volt h erősebb volt h gyengébb.

2het utan pedig megjött

2019. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ
2019. jan. 3. 13:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Nektek is vannak mar lassan elviselhetetlen fájdalmaitok? Minden éjszaka erős fajasaim vannak abortusz után. Már előre rettegek az éjszakatol,mert akkor jön rám . Normális ez??
2019. jún. 8. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!