Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz drama, valaki atment...

Abortusz drama, valaki atment hasonlon?

Figyelt kérdés

Eletem elso (es utolso) abortusza lesz szombaton es a kerdesem az h 3 fele metodus kozul lehetett valasztani es en a hosszu tuszurast a mehbe valasztottam (allitolag ez azonnal elmulasztja a fajdalmat) de a tuszuras nyilvan faj.


En szabalyosan rettegek mert a fajdalom turo kepessegem a zero fele konvergal, en konkretan a verveteltol is rosszul vagyok. Altatasos megoldas nincs.


Valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban? Minden valaszt koszi


37/N


2019. jan. 10. 16:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
Elvileg ma már altatásban csinálják.
2019. jan. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
60%
Előző sok nőt megerőszakolnak v beteg a baba,nem kényszeríthető senki vallásoséknál a nő halljon meg egy embrióért műsor meg csak itthon menő ahol a pasik csak dugni tudnak segíteni semmit..
2019. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%

"Gondolom, így ösztönzik a nőket -persze, a férfinak is gondoskodni kéne róla- a felelősségteljes védekezésre, ha nem szeretnének gyereket." - na, amelyik orvos tényleg eszerint választana érzéstelenítési módot, annak sitten a helye.

Valójában akkor nem altatnak, ha az altatás kockázata eléri vagy pláne felülmúlja magának a beavatkozásnak a kockázatát, illetve akkor, ha szükség van a beteg kooperációjára a beavatkozás alatt.

2019. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
25%

Az nem egy tűszúrás, hanem a tágító palcika amit a mehszajba helyeznek.

Nem fajdalomcsillapitas gyanant.

2019. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

A konstruktiv valaszokat koszonom, akik csak azert szoltak hozza h elmondjak h mennyire megerdemlem azt nem kommentalom-leven nem ezert irtam ki a kerdest. Szerintem az abortuszt a vilagon senki nem erdemli meg-ez nem arrol szol h ki mit erdemel, hanem az emberi dontesekrol.


Az altatast kerdeztem (kulfold) es szamomra nem elerheto, itt ezt foleg azok kapjak akiket megeroszakoltak es egyeb okok miatt, szoval ez mint opcio sajnos kilove. Nem gondolom h egy abortusz barkinek is konnyu me csak arra voltam kivancsi, h megis ez a tuszuras mennyire faj, mihez hasonlithato, mire keszuljek?

2019. jan. 10. 21:48
 6/27 anonim ***** válasza:
60%
Nőgyógyász vagyok, de őszintén nem értem a kérdést. Milyen tűszúrás a méhbe? Miről beszélsz? Mi az, hogy nincs altatás? Hol műtenek, Afrikában?
2019. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
29%
Előző,sajnos Magyarország lassan afrika szinten lesz ami az egésszégügyet iletti.. :(
2019. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó: Itt még sincs semmilyen tűvel méhbe szúrkálás (nem is értem mit akar a kérdező) meg altatás nélküli terhességmegszakítás.
2019. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
Hosszútű biopszia akkor micsoda?
2019. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Nem, nem Afrika:-) Szoval ez a tuszuras azert van mert ez az erzestelenito (nem tudom miert nem lehet venasan beadni) es allitolag a szurast kb 1 masodpercig erzem csak es utana az egesz elmulik. Azt is elmondtak h az egesz 5-10 percet vesz igenybe es ez egy “kiszivasos “ modszer. Egy scan-en kovetik a babat, es utana valami csovon keresztul kiszivjak. Magyarul: a tu az erzestelenito.


Nem tudom, h ez mennyire fajdalmas. Probaltam utananezni de mindenhol annyit mondanak h egy masodperc eles fajdalom es utana semmi.

2019. jan. 10. 22:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!