Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti megtartanátok ikreket úgy...

Ti megtartanátok ikreket úgy ha szeretői viszonyból fogantak?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, az apa 40. Nincs gyereke, fél éve halt meg a felesége. Anyagi támogatást kapnék tőle, de nem tudom mi legyen.
2019. jan. 14. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Kamu.
2019. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Ha nincs már felesege akkor te hogy vagy a szeretője? Barátság extrákkal vagy nem tudom ezt minek kell nezezni, de szeretői viszonynak semmiképpen.
2019. jan. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Gondolom még a halál előtt volt szerető. Azóta hiába halt meg szegény nő, gondolom ciki lenne így fél év után a halála után ha elő állna a férj egy már terhes nővel a "semmiből". Ezért most is szerető.
2019. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2%
Én vállalnám. Felnőtt nő vagy, apa sem fiatal, a szavaidból semmi olyasmi nem derül ki, hogy nem szeretnél gyermeket, az apa támogatása is adott, akkor mi okoz nehézséget? az, hogy nem vagytok házasok? Ha csak ennyi, akkor ezen könnyű változtatni.
2019. jan. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
Én megtartanám.
2019. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
25 évesen nekem ettől több eszem volt. Sokra tartottad magad.
2019. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Az apa ANYAGI támogatása adott a kérdés szerint, és ez nagy különbség, nem jelenti azt, hogy gyereket szeretne, hogy részt is venne a Kérdező és a gyerekek életében.


"hogy nem vagytok házasok? Ha csak ennyi, akkor ezen könnyű változtatni." - miért, most nem két egybehangzó IGEN válasz kell hozzá? Szóval könnyű változtatni, ha mindketten azt akarnák, és teljességgel lehetetlen, ha csak az egyik fél.


Kérdező, ezt - teljesen függetlenül a köztetek levő kapcsolat jellegétől - kettőtöknek kellene eldönteni.

2019. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Mérlegeld azt, hogy mivel jár, és mit tudsz vállalni. Dupla munka, amit jó eséllyel egyedül kell ellátnod. Az anyagi támogatás nem sokat segít, ha az egyik ordít, a másik meg visít, és nincs ott senki, aki addig átveszi őket, amíg hajat mosol.

Az első pár év pokoli nehéz lesz.

A párkapcsolati esélyeid erősen csökkennek.

Ha az apa csak ennyit vállal, hogy fizeti az egyébként kötelező gyerektartást, akkor én nem vállalnàm.

2019. jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

Kedves 25 éves Édesanya!


Semmi kétség mindenképpen megtartanák. Nagy ajándék, hogy rögtön ikreket hordsz a szíved alatt. Én szerettem volna ikreket de nem így alakult. Négy gyereket nevelünk a feleségemmel. Mindegyik külön személyiség. Mindegyiknek meg van a nehézsége és öröme. Megboldogult jó anyám szavajárása volt az, hogy:

Minden gyermek egy zsák pénzt ér!

Szavaidból ítélve a férfi szeret és támogat. Remélem lesz annyi bátorsága, hogy megkérje a kezedet.

Fontos tudnod:

A azóta, hogy megtermékenyült petesejted beágyazódott a méhedben, anya vagy. Testi leli kapocs köt össze benneteket. Ma már az orvostudomány bizonyította, hogy a magzat felveszi az anya lelkiállapotát. Amikor szomorú vagy, ők is szomorúak. Amikor jó a kedved, örömmel mozognak a méhedben. Két gyönyörűség fejlődik benned!

A megfoganástól számitott 8. hétre már a babád testalkata arányos, minden szerve megvan, mája vét állít elő, működnek veséi és dobog a szíve.

Szeretettel:

Négy gyerekes édesapa

2019. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem a Kérdező nem sokra megy a kenetteljes mázba csomagolt magzatvédő pszicho-terrorral, az alapkérdés még mindig az, hogy ő és a párja akarnak-e gyereket vállalni most. Ha mindketten akarnak, akkor nyilván meg kell tartani, nem kérdés. Ha nem, akkor valszeg az abortusz a kisebbik rossz.

(azt meg viccesnek tartom,hogy 9 válaszból már a második emlegeti az esküvőt... minta a világon bármit is számítana ebben a kérdésben)

2019. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!