Milyen az abortusz? Mik kellenek oda?

Figyelt kérdés
2019. jan. 19. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Egy halom ilyen kérdés van a "terhesség megszakítás" kategóriában. Ott megtalálod a válaszokat. Kb naponta kiírják ugyanezt.
2019. jan. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
*megszakítása
2019. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem addig jó, ameddig nem tudod meg. Mi kell? Egy ok, amiért nem akarod megtartani a magzatot. Vagy, aki tényleg szerencsétlen: egy ok, amiért muszáj a terhességet művi úton megszakatíni, bár, nem ezt akarta a pár...
2019. jan. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Tényleg rengetegszer felteszik ezt a kérdést.

A nőgyógyász megállapítja a terhességet, ad egy leletet. Megkérdi, meg akarod-e tartani. Mondod, hogy nem. Ad egy beutalót a Csaladvédelemhez, vérvételre, altatóorvoshoz. A Családvédelemhez 3 munkanap múltán kell visszamenned. Adnak egy csekket. (40ezer forint körül van a befizetendő összeg ) A csekk igazolásával,vérvétel eredményével, altatóorvos által kiállított papírral lejelentkezel a doktornál újra. Ad egy időpontot.

Ha nem volt még természetes szülésed, felhelyez egy tágítópálcát. Elvégzi a beavatkozást altatásban. Ha nincs lázad, semmilyen komplikáció nem lép fel, aznap hazajöhetsz.

Ez a menete. Azt, hogy milyen, nem tudom...

2019. jan. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Ugy van ahogy az utolso leirta bar en ugy tudtam egy nap mulva engedik haza a pacienst de akkor korhaz fuggo.

Hogy milyen? (Nem tapasztalatbol csak hallasbol tudom) lelkileg biztosan fajdalmas persze ha van lelked akkor valamennyire megvisel. Testileg meg altatnak, inkabb ebredes utan kellemetlen es hallottam hogy gorcsoles es kicsi fajdalom is elofordulhat, az megint mas teszta hogy mekkora kovetkezmenyekkel jar mindez.

2019. jan. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Úgy van kb ahogy a 4-es írta. Nekem egyedül a tagitas fajt kicsit, de kibírható. Nekem az eg világon semmilyen szövődménye nem lett a műtétnek (ez amugyis baromi ritka). Szóval testileg nem viselt meg, ahogy lelkileg sem. Ha tudod, hogy ez a jó döntés és teljesen biztos vagy benne, akkor nem visel meg lelkileg, hisz tudod h így volt helyes. (Én gyógyszer mellett lettem terhes, egyáltalán nem akartunk gyereket, szóval nem volt kérdés az abortusz.)
2019. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2019. jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!