Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után kötelező megvarn...

Abortusz után kötelező megvarni a 6hetet a fürdéshez és szeretkezéshez?

Figyelt kérdés

Lassan 1hete volt abortuszom. Mindennél jobban hiányzik a fürdés, és nyilván a párom is.

A gyógyulást valahogy fel lehetne gyorsítani? Vagy mikortól lehetne kockázat mentesen ülőfurdot venni, illetve osszebujni a kedvesemmel?

(a tamadok kérem, kíméljenek!)



2019. jan. 20. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
A furdesel kapcsolatban nekem 2 hetet mondtak, a szexel pedig 4 hetig kell varni. Most nezztem meg a papirjaimat amit kijelentkezeskor kaptam a korhaztol.
2019. jan. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Ezt az orvosoddal kellene megbeszélned, nem idegenek véleményére bízni az egészségedet. Ha ő 6 hetet javasolt, az valószínűleg nem véletlen. Ha nem bírod ki addig, legalább menj el egy ellenőrzésre előtte, hogy minden rendben van-e.
2019. jan. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Mielott mindenki elkezdene lepontozni es kopkodni, sajnos nekem missed ab miatt volt mutetem

2es voltam

2019. jan. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!🙂


Az #1-nek valószínűleg nem sikerült végig olvasni a kérdést, vagy felfogni.

2019. jan. 20. 08:48
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Missed ab után két héttel voltam kontrollon, akkor azt mondta a doki hogy már lehet, de én majdnem 4 hétig véreztem úgyhogy csak később szexeltünk. A hat hét a szülésre vonatkozik.
2019. jan. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
1 hét az marha kevés. Idő, míg visszaalakul a nyakcsatorna. Nagyon minimum 2 hét!
2019. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 momoka 2002 ***** válasza:
60%
Nalunk a kov. Menzit kellene megvarni vele megpedig amiatt hogy ilyenkor ugye "eltavolitjak a nyalkahartyat" es erzekenyebb odabenn a mehfalad. Ha barmi nemkivanatos dolog bekerul fett i eshez vezethet. Erdemes egy kntrollt csinaltatni esetleg voltal is,hogy tudd biztosan, hogy mindent kiszedtek es hogy szepen kezd visszaallni az eredeti rend es a szervezeted ugy mukodik ahogy kell.
2019. jan. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!