Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Sajnos genetikai okok miatt...

Sajnos genetikai okok miatt meg kell szakítanom a 12 hetes terhességem. Ez hogyan zajlik? Nagyon félek tőle.

Figyelt kérdés

2019. jan. 23. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Ugyanúgy, mint egy 10 hetes.
2019. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem de nekem még nem volt terhesség megszakításom azért kérdeztem.
2019. jan. 23. 19:50
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

Ha elmult a kerdezo mar 12 hetes, akk nem epp ugy m egy 10hetes...


Nekem missed ab volt, elotte este korhazba tablettaval tagitottak, mert meg nem szultem, masnap mutet, aznap mar haza is mehettem, 7+4hetes volt az embrio.


12het utan viszont beinditjak a szulest, de ezt beszeld at a dokival, ha ugy 12 hetes a terhesseg, h az embrio csak 10hetesnek felel meg, akkor lehet mutet

2019. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Nekem meg kellett volna szülnöm, ha úgy döntök, de mivel nem fogja befolyásolni az életét a genetikai betegsége, így megtartottam.
2019. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

67%-os: Azért ez nem úgy megy ám, hogy 11+6 naposan még altatásban megcsinálják, 12 hetesen meg már meg kel szülni.

Klinikán dolgozom, a 12-15 heteseket pont úgy csináljuk, mint a 10 heteseket, csak maximum nem 1 Dilapant teszünk fel, hanem 2-3-4-et.

Vetélésindukciót nagyobb terhességeknél csinálunk, mondjuk 16-17. héttől. De van olyan, aki 20. hétig megcsinálja egy ülésben. Afölött már tényleg túl rizikós.

2019. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 piroska és a farkas ***** válasza:
89%
Igazàból talàn a magzat méretétől is fűgg, ha jól tudom, nekem 15 hetes volt, és màr meg kellett szülnöm. Persze vetélés indikàciónak hívjàk, de lelkileg én szülésként éltem meg a 10 óra vajúdàs miatt... 12 hetesnél talàn még lehet műtét. Sajnàlom, hogy àt kell élned.
2019. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A tobbiek leirtak a valaszt, en csak annyit tennek hozza, hogy sok erot kivanok neked, nektek 🙏
2019. jan. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Nekem 13 hetesen még műtétem volt amikor elvetettük a beteg babánkat. Ha még nem szültél, akkor előtte feltesznek valamilyen tágítót. Nekem laminária volt, de úgy hallottam több féle is van. És itt jegyezném meg, hogy fizikailag messze ez volt a legrosszabb az egész procedúra során, borzasztóan fájt amikor feltették. Másnap fel kellett feküdni a székbe és elaltattak. Nem tudom mennyi ideig tartott a műtét, de kb fél óra múlva tértem magamhoz az altatásból. Még feküdni kellett kb 2 órát. A vérzés mennyisége folyamatosan csökkent, az első napok után olyan lesz mint egy erősebb menzesz. Elég lesz majd a sima betét. Kitartást kérdező, tudom mit élsz most át, de hidd el lesz még egészséges kisbabád, én most vagyok 26 hetes egy egészséges fiúval. 🙂
2019. jan. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 piroska és a farkas ***** válasza:
69%
Laminàriàt én is kaptam előző este. Nekem az nem fàjt, csak kellemetlen volt.
2019. jan. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És az altás utáni ébredés milyen? Adnak nyugtatót?
2019. jan. 25. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!