Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit tegyek? Baràtom ismèt...

Mit tegyek? Baràtom ismèt sunyi mòdon "belèm ment", pedig anyagilag padlòn vagyunk.

Figyelt kérdés
Mindketten egyetemre jàrunk, egy ève vagyunk együtt. Semmi pènzünk nincs, de ő nagyon vallàsos, ès a csaladja is (meg egy agysejtűek). Most annyira nullàn vagyunk, hogy jelenleg egy 30ezres havi kifizetèst sem tudtunk fedezni, nemhogy egèszsegesen tàplàlkozzunk. Terhessègi tesztre se volt mèg pènzem. Tavaly nyàron mikor dolgoztam, volt egy ilyen kìsèrlete, de akkor felszìvòdott a magzat a sok idegeskedèstől, vagy genetikai hibàs volt. Pedig a baràtom a mennyekben jàrt màr... Fogamzàsgàtlòktòl egèszsègi problèmàim vannak tehàt azt nem szedhetek ,most meg kitalàlta, hogy hibàs csomag òvszert vett, ès màr a "hassimogatòs" stàdiumban van megint :-( Ha esetleg felemlìtem, jön a balhè, a csalàd utàlata, hogy nem szeretem őt csak ùgy csinàlok. Ha nem lettem terhes, vagyis letagadom, az is gyanùs mert nem impotens...
2019. jan. 28. 21:11
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
97%
Remélem, hogy nem komoly ez a kérdés.
2019. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
98%

Helyből kivagnam a francba. Jatszon a saját jövőjével.


32 N

2019. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a pasit addig dobd amíg nem késő. Ne hagyd, hogy elrontsa a jövőd!
2019. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez komoly, akkor nagyon súlyos gondjai vannak, én feltételezem akár orvosi értelemben is. De neked is, ha vele vagy. Azonnal lelépnék a helyedben, ez nem a gondolkodjunk el rajta vagy beszéljük meg kategória.
2019. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Mivel gondolom esemény utáni tablettára sem futja, így marad a remény, hogy esetleg nem vagy terhes. Nem minden akcióból lesz baba, akár mennyire nem impotens a férfi. Amúgy meg hagyd ott azonnal a francba!!! Szórakozzon mással!
2019. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 Norman Bates ***** válasza:
100%

Impotens azt jelent, ha nincs merevedese...

De attol meg, hogy termekeny nem jelenti azt, hogy egybol terhes lettel. Ha pont ovulaciokor tortent akkoris kb 25% az esely nagyonmax.

Ha sikerult megusznod akkor szerintem hagyd ott amilyen gyorsan csak tudod...

2019. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Holnap benèzek a nőgyògyàszhoz, az nem kerül pènzbe. Most màr eszembe jutott a "pesszàrium" is amit annò anyukam emlegetett, hogy ezt csinàlta. Csak az a gond, hogy nehèz menet lesz főleg hogy egymàsnak minden lèpèsèről tudunk. Amùgy harmonikus a kapcsolatunk, kissebb problèmàkkal, ami abbòl adódik hogy ő az a laza bohèm tìpus.
2019. jan. 28. 21:47
 8/44 anonim ***** válasza:
91%

Ez micsoda hülyeség? Nem volt pénzed terhességi tesztre? Kb 300 Ft..

Olyan pedig nincs hogy hibás csomag óvszer. Egy egész csomag nem lehet hibás.


Amúgy áruld már el hogy lehet harmonikus egy olyan kapcsolat, ahol alapvető anyagi problémák vannak? De nem is ez a fő probléma, hanem hogy kicsit sem tisztel téged.

2019. jan. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
91%
A nődoki lehet, hogy nem kerül pénzbe, de az abortusz igen, és a gyerek megtartása is. Ha egy 300 forintos tesztre nem futja, akkor ezeket miből finanszíroznád?
2019. jan. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
97%
Jaaaa, hát ha neked ez jó meg harmonikus, akkor hajrá. Csak akkor ne írj ki ilyen kérdést, hanem oldd meg, hiszen harmonikus kapcsolatban éltek. Olyan harmonikus, hogy beleszarik abba, hogy esetleg neked nem az az az elképzelésed, mint neki. Olyan harmonikus, hogy erről még csak beszélni sem lehet. Ez a harmónia csúcsa!!!
2019. jan. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!