Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után hova kerül a...

Abortusz után hova kerül a 'dolog"?

Figyelt kérdés

Nem tudtam rá jobb szót használni.


Szóval hova kerül a dolog, és van valami hivatalos, hatósági eljárás az "elhelyezéssel (megsemmisítéssel?) kapcsolatban?


Érdekel a dolog.

Egyszer egy interjúban Czeizel Endre professzor úr azt mondta, hogy régen (a rendszerváltás előtt?) azt javasolták a műtétet végző orvosoknak, hogy húzzák le a WC-n, mert akkor nem kell nem tudom milyen papírt kitölteni. Gondolom Czeizel meg nem hazudott...



2019. febr. 2. 00:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
szerintem ugyan oda ahova egy kiműtött vakbél vagy daganat, egy amputált láb.. vagy bármilyen más szerv a kórházban... kétlem hogy a wc-n húznak le mindent... nem tudom az eljárás menetét, de gondolom van egy "veszélyes eü hulladék" része a kórháznak ahol azt tudom elképzelni, hogy elégetik.. vagy passz.. nem gondolkodtam még rajta, ez csak a saját gondolatmenetem :)
2019. febr. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Vezsélyes hulladék közé, valóban a kiműtött többi dologhoz.

Elvileg elégetik ezeket

2019. febr. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Így van, veszélyes szerves hulladék, krematóriumban elégetik, ahol az elhunytakat is.
2019. febr. 2. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
A gyereket? Elégetik.
2019. febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Az még nem gyerek... max magzat.
2019. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

Igen.

Miért mit csináljanak vele?

2019. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
A "dolog", egy embrionális állapotú emberi egyed, (6 hetesen már verő szívvel, 8 hetes korában már mocorogva) a veszélyes hulladékégetőben végzi, mint biológiai hulladék. Valamikor te is voltál ilyen "dolog."Minden ember volt.
2019. febr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Szóval Kérdező, ha abortált magzatról van szó, az valóban a krematóriumba kerül a sebészileg eltávolított szervekkel együtt.

A vákuum-szívó tartályának tartalma (aminek 99%-a víz) viszont gyakran tényleg oda, ahova Czeizel doktor mondta... meg - félreértés ne essék - ahova a spontán abortálódott embriók zöme is, ugye...

2019. febr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
Sokszor leírtam már ezen az oldalon, ez NEM veszélyes hulladék. Felismerhető szervek, szervmaradványok, testrészek, abortált magzat stb NEM veszélyes hulladék. A temetkezési törvény vonatkozik rájuk, azaz simán elégetik.
2019. febr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

Veszélyes hulladék, EWC 180102


[link]

2019. febr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!