Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszom lesz mire számítsak?

Abortuszom lesz mire számítsak?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok és életemben először most megyek abortuszra. Sajnos a kisbaba a legrosszabb pillanatban jött és több oka van,hogy nem tudom megtartani de erről inkább nem beszélnék. Inkább arra lennék kíváncsi,hogy akinek már volt abortusza elmondaná nekem,hogy milyen volt? Azt olvastam,hogy maga a műtét nem fáj mert altatásban végzik de mivel én még nem szültem soha ezért felteszik azt a tágító pálcikát attól félek egy kicsit hogy fájni fog. Ti mit éreztetek amikor feltették? Voltak fájdalmaitok?
2019. febr. 4. 15:26
1 2
 1/16 anonim válasza:
71%
Kellemetlen érzés amikor felhelyezik pálcikát, de utana kérhetsz fájdalomcsillapitót.
2019. febr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

Egyáltalán nem fáj a tágító pálcika, olyan érzés, mintha a tampon már nagyon megtelt volna. A felhelyezéskor enyhe szúró érzést lehet érezni, de csak egy pillanatig.

A műtét valóban altatásban történik, és utána nem fájhat semmi, mivel a méhben nincsenek érző idegek, és csak ott szabad, hogy hozzád nyúljon a doki, ha nincs semmi komplikáció. Nekem másnaptól már engedélyezte a dokim a lovaglást, futást, sportolást. Pár napig picit véreztem utána, de semmi egyéb kellemetlenség nem volt.

32N

2019. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fajt a tágító..
2019. febr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más a szervezete szerintem.
2019. febr. 5. 10:43
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
#3: fekudtel vegig a tagitas alatt?
2019. febr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

3# vagyok. Nekem a felhelyezése fajt nagyon, vizsgáló asztalon tették fel.

Majdnem elájultam annyira fájt.

Utana bementem a szobaba es feküdtem 2 óráig amíg vártam a mutetre.

2019. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
3 as az durva lehetett nagyon. Azért annyira csak nem fájhat hogy elájuljak akkor te nagyon kényes vagy gyenge.
2019. febr. 5. 12:15
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok kényes sem gyenge😄

Majd mesélj az élményeidről

2019. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mindenképpen elmondom milyen volt csak lennék már túl rajta!
2019. febr. 5. 16:19
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, ne haragudj, de te meg egy tapló vagy!

Írod először, hogy mindenkinek más a szervezete, ráadásul te érdeklődsz és kérsz segítséget, utána elkezded osztani az embereket, hogy milyen kényes meg gyenge. Hát pofám leszakad, komolyan.

2019. febr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!