Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogy lehet az, hogy egy lány,...

Hogy lehet az, hogy egy lány, aki állítólag védekezik, alig 4 hónapon belül másodjára terhes, nem kívántan? Nem lehet hogy az a célja hogy mindenáron terhes legyen?

Figyelt kérdés
De lehet, a 4 hónappal sokat mondtam, ugyanis novemberben volt abortusza, de ma már újra terhes.

2019. febr. 22. 00:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%
Azert nem mindegy, hogy az az „ allitolag“ az mit jelent pontosan: lehet, h nem vedekezik, mert terhes szeretne lenni ( de akkor miert vetette el korabban?...), ill hogy vedekezik, de rosszul alkalmazza a modszert( pl a tablettat helytelenul szedi).
2019. febr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Tablettát szed elméletileg.

Az előzőt azért vetette el, mert nagyon összeveszett az előző, akkori párjával.

2019. febr. 22. 00:11
 3/30 anonim ***** válasza:
98%
Nagy valószínűséggel rosszul, hanyagul szedi a tablettát (ha szedi). Nem tűnik nagy dolognak, ha kimarad egy-egy szem, de valójában úgy már teherbe lehet esni. Normális szedés mellett szerintem nagyon kicsi az esélye.
2019. febr. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert hallottam már olyat, hogy egy nő nagyon akart már gyereket és profin eltitkolta a szándékát, eljátszotta, hogy gyógyszert szed és nem kellett sok idő, anya is lett. Nem szeretnék rosszra gondolni, de nektek nem lenne gyanús ez? 3 és fél hónapon belül KÉTSZER legyen terhes valaki?
2019. febr. 22. 00:18
 5/30 A kérdező kommentje:
Nekem az egyik haverom nyitotta fel a szemem erre az elméletre, de persze simán lehet, hogy nem szándékos, csak nagyon hanyag és trehány a lány, azon felül is figyelmetlen nem kicsit.
2019. febr. 22. 00:20
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem védekezik rendesen. Viszont azt is kétlem, hogy annyira a gyerekre hajt, ha így lenne nem veteti el őket sorban, hanem félidős lenne a novemberivel...

Vannak akik fogamzásgátlónak használják az abortuszt.

2019. febr. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%

En elgondolkodnek a ferfiu eszen, hogy a nore bizza a vedekezest, ahelyett, hogy ovszert hasznalna, ha nem akar apa lenni.


Mindig mondom, hogy sok eszetlen embernek van szavazati joga... :(((

2019. febr. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%
És Te lazán televered??? Okos lehetsz, kisbarátom!
2019. febr. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%

Mindenféleképpen nagyon gáz a csaj.

VAGY hülye a tablettaszedéshez (tetessen fel spirált vagy váltson 3 havonta beadandó injekcióra).

VAGY tényleg terhes akar lenni, de akkor letojja a pasik és a megfogant embrió életét is (nem vagyok egyáltalán abortuszellenes, de ez még nekem is gáz).

Nagyon messze kerülendő, még baráti körben is.

2019. febr. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem teljesen alap (kellene legyen), hogy aki nem akar gyereket, az védekezik és ez alól a férfiak sem kivételek. Ez eleve bizalmi kérdés, pláne komolytalan kapcsolatok esetén, ha az ember nem bízik a másik félben, vagy nem akar meglepődni, az a biztos, ha gumit húz. Egy pár dönthet arról nyilván, hogy más védekezési módszert alkalmaz tartós kapcsolatban, spirál, pesszárium, akármi, de amíg ez még ingoványos talaj, az a biztos, ha mindketten megteszik a magukét. Eleve egy olyan nőnél, aki így váltogatja a partnereit, hogy ősszel még mástól terhes, egyértelmű, hogy gumit húz az ember, hiszen nem csak egy gyerekkel lephetné meg, hanem valami jó féle nemi betegséggel is. Ezt a férfiak annyira szeretik elfelejteni, de persze a nők sem gondolnak bele gyakran, hogy az óvszer nem csak a gyerek ellen, hanem a nemi bajoktól is véd, egy kezdődő kapcsolatban szerintem akkor is alap kéne legyen, ha dúl a szerelem, hiszen honnan a viharból tudhatná az ember biztosan, hogy ki mindenkivel feküdt már bármelyik fél össze. Ahogy tartja a mondás, ha valakivel óvszer nélkül fekszel össze, akkor voltaképpen az összes volt partnerével is lefekszel, akivel szintén így szexelt és hozhat bárki bárhonnan bármit. Teljesen mindegy mennyire felelőtlen az a lány, vagy miképpen védekezik, ha egyáltalán védekezik, annak a férfinek sincsen sok esze, aki az előélete ismeretében gumi nélkül összefekszik vele, ha már egyszer annyira ostoba, hogy egyáltalán szóba áll vele. Most akkor a szex az jó gumi nélkül, utána meg majd picsog a sok kis lepedővirtuóz, hogy "de hát nekem azt mondta, hogy tablettát szed", mikor kiderül, hogy terhes? Mert az összes ilyen agyalágyult pali megérdemli a sorsát az hótziher. Nem kell rátolni a védekezés felelősségét a másik félre, pláne ha nem bizalmi a viszony és akkor nincsen meglepetés. Ja, hogy ez így marha kényelmes? Hát akkor kérem, tessék viselni a következményeket!
2019. febr. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!