Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Lehetséges, hogy a missed ab...

Lehetséges, hogy a missed ab miatt nem nedvesek annyira mint régen?

Figyelt kérdés

Októberben missed abom volt sajnos . Utana 2 hónapig nem szexeltem,de most sem megy.

Nem vagyok nedves.

Az elején amikor elkezdjuk igen, de utana "eltunik" es faj

Regen ezzel semmi baj nem volt, szinte mar túl nedves is voltam.


2019. febr. 22. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet amiatt. Minden egyes dolog amit a szervezet másként produkál a megszokottnál az valaminek a tünete. Egy egészséges szexuális együttléthez, hogy rendesen működjön minden szükséges a lelki egyensúly is. Én inkább lelki oldalról közelíteném meg ezt a dolgot, lehet még nem sikerült elengedned és feldogoznod a veled történteket.Ha egyedül nem megy akkor pszichológus segítségével felszínre tud kerülni a valódi probléma. Csak egy ötlet.Kitartást!
2019. febr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szépen.

Csak az a baj, hogy ez friss kapcsolat

Nem akarom neki még elmondani mi volt

Emiatt lett vege az elozo kapcsolatnak

2019. febr. 22. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
Jó gyorsan túl tudtál lépni egy másik ferfire gratulálok.
2019. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

5 hónap szerintem nem olyan kevés.

A kérdés szempontjából nem fontos, de a parom hagyott el.

2019. febr. 22. 17:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam pont az ellentettje van...missed előtt nem igazán voltam nedves. Bár az is igaz, hogy előtte fél évvel hagytam abba a fogamzásgátlót, szerintem amiatt lehetett. Aztán most missed után mintha rendbe jött volna ez. Érdekes. Bár már régebbi téma, de hátha valaki még olvassa. Tapasztalatok?
2021. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!