Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 2 éve volt abortuszom mègis a...

2 éve volt abortuszom mègis a mai napig olyan mintha tegnap törtènt volna ès nem igazán tudom feldolgozni. Nektek, hogy ment?

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 21:11
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
34%
Miért kellett?
2019. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

"szülői kènyszer" ugymond, fiatal voltam/vagyok plusz egy roma fiútól lettem az aminek nagyon nem örültek

Nem beszèltem senkinek róla de a mai napig ha kisgyereket látok mindig eszembe jut, hogy vajon hogy nèzne ki milyen lenne :(

2019. febr. 24. 21:15
 3/42 anonim ***** válasza:
70%
1-es vagyok!Sajnálom!Ez nagyon rossz lehet.Én annak idején 17 évesen lettem terhes 18 voltam mikor szültem.Bele haltam volna én is ha rákényszerítenek.Azóta szeretnénk babát de 3 vetélésem volt.Én azokat dolgoztam fel nehezen.Próbálj meg nem rágondolni és csak a jövőbe nézni.Tudom nehéz de pl.én ugy csinálok mintha sosem lettem volna mert bele őrulnék. :((
2019. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
85%
Szia. Ez sajnos nagyon nehéz!! Nekem is volt terhesseg megszakítás azért mert meg fiatal voltam enis és mert az akkori parom hallani sem akart gyerekről és szoszerint elmenekült a felelősség elol. Nagyon nemis részletezem Neked. Szóval enis a mai napig sírok néha . Ezt nem lehet csak úgy elfeledni és hamar túltenni magad rajta. De mást nem tudsz tenni mint megpróbálni nem rá gondolni. :( és ha akkor ez volt a jó döntés vagy ezt kelett meg lépni akkor még volt rá az ok !!! Meg mindig jobb mint ha egy olyan családba születik ahol nem.szeretik.
2019. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress meg egy jó pszichológust, aki segít a feldolgozásban.
2019. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Hiába próbálok nem rá gondolni meglátok egy kisgyereket rögtön eszembe jut.... Nèha arra is gondolok, hogy más gyerekêvel kedves vagyok az enyèmet meg megöltem.... Nem is nagyon akarok kisgyerek közelèbe lenni inkább
2019. febr. 24. 22:04
 7/42 anonim ***** válasza:
52%

Annak az embriónak nem volt még idegrendszere, éntudata. Nem gyerek. Minden csirke fejlettebb létforma, amit megeszel.

Az fáj, amit hozzáképszelsz. Megértem így is.

2019. febr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező, akármit is magyaráz a #4, NEM A TE HIBÁD, hanem a szüleidé. A szülő dolga nem az, hogy a saját akaratát erőszakolja a gyerekére, hanem az, hogy abban támogassa a gyerekét, amit az akar. Ha szülni, akkor abban. Ha abortuszra menni, akkor abban.
2019. febr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
84%
Úgy, hogy meggyászoltam és elköszöntem tőle.
2019. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
67%
Nekem most volt abortuszom 1 hete. 12 hetes volt előtte már 2x láttam ultra hangon.:( nagyon nehéz és én is mindig fogok rágondolni. :( De egyszer majd csak enyhülni fog a fájdalom.. Neked is sok erőt kitartást kívánok.
2019. febr. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!