Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyibe kerül egy abortusz most?

Mennyibe kerül egy abortusz most?

Figyelt kérdés

2019. márc. 17. 08:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%

Úgy 40 körül.

Még mindig sokkal olcsóbb, mint a terhesgondozás-szülés...

2019. márc. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Off,de úgy tudtam terhesgondozás és a szülés is ingyen van.
2019. márc. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Off- persze utolsó. Amennyiben elég bátor vagy ;)
2019. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Utolso, aki nem fizet a terhesgondozasert, szuleset az mar szar? Miert kene ehez eleg batornak lenni? Igen am ingyenes, ha nem maganba jarsz. Erdekes engem teljesen jol ellattak tb alapon mind terhesen mind a szuloszoban 🙂
2019. márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
Mázlid volt, mert többnyire rezidensek meg hentesek kíséretezgetnek az emberen, s akár akarsz, akár nem, akkora gátvágást kapsz, hogy utána a gatyád is odafizeted intimplasztikára, hogy ne kloákával éld a további életed. :( (az "ingyenes" fájdalomcsillapításról, meg a fél óra helyett egész napos várakozásról nem is beszélve)
2019. márc. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
4-es! Nem járok a magasban, de hogy nem bíznám magam bármelyik orvosra az is biztos. És igen, jó az ha az ember megtehető. Vagy savanyú a szőlő? Gondolom te sem a nagy bizalom miatt vállaltad így, hanem mert nem volt más lehetőséged...
2019. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
#5-ös jót röhögtem, köszi. De az a legijesztöbb, hogy ez igaz.
2019. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

"Mázlid volt, mert többnyire rezidensek meg hentesek kíséretezgetnek az emberen, s akár akarsz, akár nem, akkora gátvágást kapsz, hogy utána a gatyád is odafizeted intimplasztikára, hogy ne kloákával éld a további életed. :( (az "ingyenes" fájdalomcsillapításról, meg a fél óra helyett egész napos várakozásról nem is beszélve)"


Hogy lehet ilyeneket írni? Talán átélted, vagy csak a szád nagy úgy, hogy valójában semmit nem tudsz az állami terhesgondozásról és szülésről?


Mint szülőszobán dolgozó, ügyelő orvos, kikérem magamnak. Nem vagyok sem hentes, és nem szokásom akkora gátmetszést csinálni, hogy utána kloákája legyen az illetőnek.

Sőt, képzeld el, EDA-t is kaphatnak azok a vajúdók is, akiknek nincs orvosa, nem csak az, aki teletömi a főorvos úr zsebét.

Arról nem is beszélve, hogy ügyeletes orvos nem csinál olyat, hogy megindítja fosszar méhszájra a szülést csak azért, mert épp akkor ér rá, nem csinál full indokolatlanul császármetszést csak azért, mert nincs kedve még plusz két órát ott ülni a vajúdó mellett stb.

Nehogy azt higgye már valaki, hogy ha ügyeleten szül, akkor garantáltan leköpik, szülés után meg mehet intimtornára... És azt sem kell hinni, hogy ha odafizet 150 ezret a főorvos úrnak, akkor majd tutira nem lesz semmi komplikáció.

2019. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Egyetértek az előttem szólóval. Ügyeletben és fogadott doktoroknál is szültem. Tisztességesen elláttak mindkét formában. Sőt legutóbb szerencsém volt ahhoz, hogy a 4 órával előttem a fogadott dokimmal szült édesanya elmesélte vele hogy bánt a doktorom. Jól esett, hogy ugyanolyan jófej, rendes és szakmailag is profi volt vele, mint velem. Emberségből jeles. Ugyanez a szülésznőkre és a csecsemősökre is vonatkozik. Kedves kérdező! 40 körül van az abortusz, te tudod mennyire nehéz vagy kényszerítő a helyzeted, de ezerszer gondold meg. Van segítség, ha szükségben szenvedsz. Nincs lehetetlenség. Keresd az utakat, ne csak a kínlódást lásd a helyzetedben. A gyermeked ajándék, akkor is ha nem most és nem így szeretnéd.
2019. márc. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%

2x szültem ügyeletes orvosnál. Le a kalappal előttük és a nővérek előtt is. Lelkiismeretesen, odaadóan elláttak.

És ugyan abom még nem volt, meg soha nem is lesz, az tuti, de azt biztosan tudom, hogy jobb szülni! Úgy szeretni teged az életben nem fog senki, mint a saját gyereked. Az biztos

2019. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!