Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért nézik le azokat a nőket...

Miért nézik le azokat a nőket akik abortuszra mennek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 19. 13:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/187 anonim válasza:
59%
Kik nézik le?
2019. márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/187 anonim ***** válasza:
57%
Én csak azt nézem le, aki a felelőtlensége miatt megy terhesség megszakításra.
2019. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/187 anonim ***** válasza:
79%

Mert meggondolatlanok voltak és nem védekeztek.

Én nem nézem le őket. Ismerek olyan lányokat, akiknél becsúszott a baba és olyat is, akinél ez tabletta mellett történt. Azokat viszont lenézem, akik a semmire, meggondolatlanul szülnek gyereket.

2019. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/187 anonim ***** válasza:
71%

Aki fogamzásgátló módszerként tekint rá, azt én is lenézem.

32/f

2019. márc. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/187 anonim ***** válasza:
63%
Kicsodák? Egyes tudatlanok? én azokat nézem le, aki CSOK-t vesznek meg hitelt, és felelőtlenül szülnek saját ingatlan nélkül.
2019. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/187 anonim válasza:
87%
Én azt nézem le, aki sz@r kapcsolatba vállal gyereket, merthogy "csináljunk egy gyereket a házasság megmentéséért".
2019. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/187 anonim válasza:
98%

#1-es vagyok, meg is válaszolnám akkor a kérdésemet.

A környezetemben az volt a leghangosabb ellenző és fújjogó ezügyben aki a nős szeretőjétől lett terhes több ízben is, mint utóbb kiderült. Ennyit erről.

2019. márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/187 anonim ***** válasza:
27%

Mert felelőtlenek. És mert egyesek sportot üznek belőle.


Itt van egy ezzel kapcsolatos kérdésem. ha gondoljátok válaszolhattok rá.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

2019. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/187 anonim ***** válasza:
91%

Én nem nézem le őket, tökmindegy, miért megy.

Legtöbben csak betegség esetén fogadják el, pedig én úgy gondolom, sokkal rosszabb következményei lennének a tiltásnak.

Ha valaki felelőtlen, annak ne is szülessen gyereke, mert a gyereknek csak szar lenne, ha egyáltalán nem ölné meg a babát, amint megszületik, vagy nem dobná ki valahova.

A gyereknek akkor jó, ha oda születik, ahol várják.

2019. márc. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/187 anonim ***** válasza:
33%

Mert ő is gyereknek nevezi, hisz az, egy gyerek, aki él. Az abortusz feltétele ugyanis az élet megléte, a dobogó szív.

Azért nézem le őket, mert a mai világban már egyáltalán nem titok, hogy az a kicsi ember is ember, hogy épp hogy néz ki, mit tud már csinálni és mégis, a szex oltárán feláldoznak egy emberéletet.

Azokat viszont nem nézem le, hanem támogatom, akikre az aktuális pasi erőlteti rá az abortuszt, akiktől elfordul még a társadalom is, a közvetlen környezetről nem is beszélve.

Nekem soha nem volt, de voltam már terhesen kirúgva, viszont egyedül végigcsináltam, ma már okos egyetemista a fiam, aki akár itt bármelyik kommentelő életét meg is mentheti majd, ha végez. Mert nem dobtam el. De nem mindenki erős, és nagyon sokan meg is vannak félemlítve, miközben tudják mit tesznek és bele is roppannak. Őket támogatom és segítek nekik.

2019. márc. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!