Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Újra szoktátok álmodni azt a...

Újra szoktátok álmodni azt a napot amikor megtörtént a terhesség megszakítása?

Figyelt kérdés

Velem folyamatosan ez történik.

Ha stressz helyzetben vagyok akkor az agyam előhozza azt a napot és folyamatosan túl kell élnem mindent. vagy mikor késik a menstruációm.


2019. márc. 21. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Azokat a dolgokat nem.Viszont ezer rémálmom volt hogy 8-9 hónapos terhes vagyok,és nemsokára szülök,nincs visszaút.
2019. márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Soha.
2019. márc. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem, soha.
2019. márc. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Sokan vannak így. Együtt kell élned a döntéseddel, de nem visz előbbre a szenvedés. Segítséget kellene kérned a történtek feldolgozásához.
2019. márc. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Egyszer sem jut eszembe, de akkor sem gondoltam arra a napra, mikor a lànyom vàrtam, megszületett.

Akkor hoztam egy döntést, nem nyàvogok a múlton.

2019. márc. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem. Mikor megszuletett a kislanyom eszembe jutott, hogy soha nem tudhatja majd meg. Lehet haragudna ram, hiszen a kistestverkeje volt.

Ennyire jutott csak eszembe, amugy nem szokott, akkor fajt nagyon sokaig, es nehezen de sikerult lezárnom.

2019. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Nekem sose volt, remélem, nem is lesz.

Anyámnak volt egyszer (én 10, az öcsém 4 éves volt akkor). Azt mondja, rengetegszer álmodott utána arról, hogy létezett. Kislánynak álmodta mindig. És éveken keresztül gondolt rá, milyen lenne, hány éves lenne stb...

2019. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
#6: az ilyen eltitkolásokból szoktak nagyon súlyos mentális zavarok előjönni később a tesóknál. Ne higgyj nekem, ülj be egyszer csak megfigyelőnek családállításra (az általában ingyenes szokott lenni vagy jelképes összeg). Tele van ilyenekkel akik elől eltitkolták a meg nem született tesókat.
2019. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Én sajnos többször álmodtam már hogy sír nekem az elvetetett kisbabám, voltam pszichológusnál is ezzel, de nme segített...
2019. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!