Abortusz utáni tünet?

Figyelt kérdés

Azóta eltelt 1 hónap, de időnként előfordul, hogy az egyik mellem viszket (pont úgy, mint ahogy a terhességnél). Hóközben megjött az ab.utáni első menstruáció is.

Ez lehetséges hormonális okokból? Mennyi idő, amíg az ember szervezete "feláll" újra és rendeződik minden?

Egy kezemen össze tudom adni azóta hányszor voltunk együtt, de mindig óvszerrel védekeztünk, azt is úgy, hogy a vége előtt "másképp" fejeztük be.

Semmi más tünetem nincs, csak ez a mellviszketés -ez is időnként-, viszont nem értem hogyan lehetséges ez, hogy pontosan ugyanúgy viszket, mint a terhesség idején. Legközelebb április elején kéne megjönnie.

Valakinek hasonló tapasztalat? Vagy esetleg ez lehet valami pszchiés dolog? :(

Kérek mindenkit, hogy ne ítélkezzen. Orvosilag volt indokolt az ab.

Kösz!



2019. márc. 28. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia általában 3hónap mire újra rendszeres lesz minden
2020. máj. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!